Uddhav Thackerays هشدار به ماهاراشترا Coronavirus موارد صلیب 19,000

Uddhav Thackerays Warning As Maharashtra Coronavirus Cases Cross 19,000

تعداد coronavirus موارد در ماهاراشترا عبور 19,000 روز جمعه.

بمبئی:

ماهاراشترا شده است و قادر به شکستن زنجیره ای از coronavirus كردن در دولت وزیر Uddhav Thackeray گفت: ترغیب مردم به ماندن در خانه و به دنبال محدودیت های اعمال شده به عنوان بخشی از مستند در سراسر کشور.

تعداد coronavirus موارد در دولت عبور 19,000 روز جمعه با 1,089 موارد جدید و مرگ و میر 37 – تا کنون بالاترین در هند.

در یک آنلاین آدرس به مردم از دولت آقای Thackeray رد گمانه زنی ها در مورد ارتش که به نام در به بمبئی اما گفت دولت او ممکن است به دنبال نیروی انسانی اضافی از دولت مرکزی در صورت نیاز به طوری که نیروی انتظامی می شود برخی از مهلت.

“این به این معنا نیست که در بمبئی خواهد بود به ارتش تحویل داده. پرسنل پلیس خسته بعد از کار round-the-clock, برخی از بیمار افتاده اند و تعداد کمی از آنها در برابر ویروس. آنها نیاز به استراحت” آقای Thackeray گفت.

آیا مستند تمدید خواهد شد یا نه پس از مارس 17 بستگی دارد که تا چه حد مردم و حفظ نظم و انضباط و پیروی از قوانین است.

“ما باید برای بیرون آمدن از این مستند یک روز و یا دیگر. ما نمی تواند زندگی می کنند به طور دائم مثل این. اما برای بیرون آمدن از این هر چه زودتر شما نیاز به پیروی از قوانین و حفظ نظم و انضباط اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک صورت” آقای Thackeray گفت.

او همچنین گفت که سوء مدیریت در بیمارستان و تحمل نخواهد شد با اشاره به تصویری که نشان داد بیماران در بمبئی بیمارستان تحت درمان در کنار بدن.

شیو سنا ارشد آدرس به دولت آمد در یک روز زمانی که رئیس بمبئی مدنی بدن Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) جایگزین شد در میان عدهای در افزایش موارد در این شهرستان است.

Praveen Pardeshi جایگزین شد اقبال چهل در تکان عمده در سازمان که مسئول این شهر COVID-19 پاسخ.

دولت مرکزی در روز پنج شنبه گفته است که ماهاراشترا یک منطقه خاص نگرانی و گفت: آن ایستاده بود و آماده برای کمک به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>