Uddhav Thackeray برای دیدار با شرکای ائتلاف امروز در میان گزارش از شکاف

Sharad Pawar در دوشنبه ملاقات کرد Uddhav Thackeray در خانه اش است. (فایل)

بمبئی/ دهلی نو:

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray به نام دیدار از شرکای ائتلاف در میان گزارش از یک شکاف. گمانه زنی ها به اوج خود رسید و بیش تیره و تار روابط پس از یک جلسه بین وزیر و خود را متحد Sharad Pawar از ملی حزب کنگره (NCP).

هر دو شیو سنا و NCP هرگونه تقسیم اما نظر توسط کنگره رهبر راهول گاندی در ظاهر به دور از تصمیم گیری در ماهاراشترا و نسبت دادن تنها نقش حمایت به حزب خود زده مشکل بیشتر است.

Sharad Pawar انکار کرد که یک سری از جلسات اخیر او برگزار کرده است نشان می دهد یک تجدید نظر در بخشی خود را.

“Fadnavis است بی تاب” آقای Pawar گفت NDTV با اشاره به رئیس سابق وزیر و یادآوری میکند که Devendra Fadnavis و حزب BJP در حال تلاش برای پایین آوردن دولت است.

“اما وجود دارد هیچ تهدیدی برای دولت ماهاراشترا. همه MLAs هستند با ما هر گونه تلاش برای شکستن آنها را در این زمان منجر خواهد شد در مکان های عمومی, ضرب و شتم ما” آقای Pawar گفت.

ماهاراشترا است که بدترین آمار در هند نبرد با کروناویروس – شهر بمبئی است که حداکثر تعداد موارد در کشور است.

مخالف بی جی پی بوده است حمله به دولت بیش از آن در دست زدن به بحران است. رهبر ارشد بی جی پی Narayan Rane گفته است که دولت باید در زیر قرار داده و رئیس جمهور حکومت با دولت وزیر Uddhav Thackeray بودن حذف شده است.

شیو سنا پس از سال گذشته Maharashtra, انتخابات شکست تا با BJP پس از سی سال داد.

آقای Pawar بود و کلام در تهیه یک اتحاد از شیو سنا, NCP و کنگره و دولت جدید به نام ماها Vikas Aghadi در زمان شارژ از دولت است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>