Uddhav Thackeray تماس یوگی Adityanath بیش قتل 2 Sadhus در

بلندشهر پلیس sadhus کشته شدند در یک معبد که در آن آنها اقامت موقت.

برجسته

  • این sadhus 55 و 35 کشته شدند با شمشیر آخرین شب
  • وزیر یوگی Adityanath خواسته است تا به صورت دقیق اقدام علیه قاتل
  • متهم به حال گفته شده است مواج از کشیش متهم او را از سرقت

بلندشهر:

قتل دو sadhus در داخل یک معبد در اوتار پرادش را بلندشهر است snowballed به یک بحث سیاسی روز پس از دو sadhus کشته شدند توسط اراذل و اوباش در ماهاراشترا.

این sadhus55 و 35 کشته شدند روز دوشنبه شب گفته می شود توسط یک مرد بودند berated و متهم به سرقت است. یک مرد به نام راجو دستگیر شده و به اتهام قتل, پلیس گفت:.

“متهم ادعا کرد این بود که اراده خدا” گفت: Ravindra Kumar, یک مقام ارشد دولت.

“راجو گفت که او تا به حال bhang (شاهدانه) رفت و او را به معبد و قتل کشیش. ما از او خواست تا در مورد گزارش های او با حمله به sadhus با شمشیر اما متهم ادعا می کند که او تنها با استفاده از lathis” آقای کومار به خبرنگاران گفت:.

این اوتار پرادش پلیس را رد کرده اند هر چیزی جمعی در مورد بلندشهر کشتن. متهم مرد هنوز “بالا” خواهد بود و در مورد سوال زمانی که او منسجم یک افسر پلیس گفت:.

“دو babas زندگی در اینجا در معبد. یک نفر به نام Murai نام مستعار راجو که متعلق به یک برنامه ریزی و کاست و در زمان دور یک “chimta” (انبرک) که برای او سرزنش و مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش. پس از قتل روستاییان بودند به دنبال او و خال او دارو با bhang,” ارشد افسر پلیس Santosh Kumar Singh گفت.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath خواسته است برای یک گزارش سازمان ملل ،

او در میان BJP رهبران بود که خواستار تحقیق پس از اراذل و اوباش-قتل دو sadhus در ماهاراشترا پلقر که یک بخش پیشنهاد شد جمعی از حمله.

ماهاراشترا شیو سنا-NCP-کنگره ائتلاف کرده بود را محکوم کرد و آن را تلاش برای به شلاق تا تنش در وسط coronavirus بحران است. این sadhus و خود راننده مورد حمله قرار گرفتند و کشته شدن توسط اراذل و اوباش در آوریل 16 گفته می شود بیش از شایعاتی است که آنها درگیر شدند در ربودن کودکان برای اندام.

با وجود ماهاراشترا دولت را قاطعانه انکار هر جمعی لینک چند BJP رهبران پیشنهاد قتل عمدی. صفحه اصلی وزیر Amit Shah حتی نام وزیر Uddhav Thackeray و از او خواست به اقدام سخت.

یوگی Adityanath نیز تماس گرفته شده خود را ماهاراشترا همتای و بعد از آن به رسانه ها گفت که او تا به حال نام به صورت دقیق عمل است.

امروز Uddhav Thackeray بازگشت تماس بگیرید. “سخن گفته اند به یوگی Adityanath بیش از تلفن و در مورد حادثه. من به او گفتم ما با شما در برابر چنین جنایت شنیع. تنها راه ما بر عمل و دستگیر متهم, من آرزو می کنم شما خواهد همان را انجام دهید و جلوگیری از دادن این جمعی زاویه” Uddhav Thackeray توییتی.

بسیاری از رهبران سنا باید توییتی در کشتار هشدار دادن به آن جمعی از پیچ و تاب.

“وحشتناک! کشته شدن دو تن از پرستاران sadhus در یک معبد در Bulandshahar, تا, اما من درخواست تجدید نظر به همه مربوط به آن را جمعی راه آنها تلاش کردند تا پلقر, Maharashtra حادثه ایم” سانجی Raut.

کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra توییتی که کشتار نباید سیاسی شود و متهم باید مجازات شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو