Uddhav Thackeray اعلام 100 تومان کرور روپیه برای کمک به طوفان-آمار Raigad

Uddhav Thackeray Announces Rs 100 Crore Aid For Cyclone-Hit Raigad

Uddhav Thackeray در Alibaug به سهام را از آسیب های ناشی از طوفان.

بمبئی:

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray امروز اعلام کرد فوری کمک های مالی از 100 تومان کرور روپیه برای منطقه Raigad که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان Nisarga سه روز پیش.

رئیس وزیر اعلام کرد در حالی که در سفر به Alibaug taluka از منطقه Raigad به سهام را از آسیب های ناشی از این طوفان که skirted بمبئی اما با چکش محبوب, دروازه در حدود 120 کیلومتر از پایتخت مالی کشور است.

“برای تسکین فوری برای منطقه Raigad من اعلام کرده اند 100 تومان کرور روپیه کمک. این به این معنا نیست که وجود دارد این است که توقف کامل 100 تومان کرور. ما نیاز به ایجاد یک برآورد. ما هر آنچه که مورد نیاز است. من نمی خواهم به اعلام یک رقم که اغراق آمیز و یا کمتر است. ما را برآورد دقیق و با این حال بسیار مورد نیاز است اختصاص داده خواهد شد. من خواهد شد در نظر گرفتن تمام این موضوع و من به شما قول می دهم که شما دریافت می کنید کمک. درست مثل Raigad من کمک خواهد کرد که مناطق دیگر هم گفت:” آقای Thackeray.

رئیس جمهوری چپ برای Alibaug – گرمسیری طوفان و باران سیل آسا در سایت در چهار شنبه – در به تازگی به دست آورد کروز کشتی بود که شروع به خدمات بین شهر ساحلی و بمبئی در این تابستان.

59-ساله شیو سنا رئیس جمهور خواسته مقامات منطقه برای ارائه یک کمک Rs 4 لاخ هر به خانواده های کسانی که مرده است. آقای Thackeray نیز به دستور مقامات برای اطمینان از اوایل مرمت برق در منطقه Raigad که در آن کشیدن از برق قطب مختل کرده است تغذیه. شش نفر کشته شدند در این دولت با توجه به طوفان حوادث مرتبط.

Uddhav Thackeray بود در روز پنج شنبه دستور مقامات برای ارزیابی خسارت ناشی از طوفان و فایل گزارش بر روی آن در دو روز برای اطمینان از افرادی که سریع کمک ارائه شده به کشاورزان و روستاییان است.

آقای Thackeray خواهد شد و همچنین برگزاری نشست با مقامات ارشد در ستاد منطقه در Alibaug گفت حزب او.

شدید طوفان بهداشت حرفه ای منفجر دور سقف و بی خانمان قطب الکتریکی پس از آن ساخته شده آن ریزش زمین در منطقه Raigad روز چهارشنبه بعد از ظهر.

همراه با Raigad پونا و رتنگیری, 14 مناطق دیگر مواجه خسارات ناشی از طوفان. گردباد – دوم برای حمله به هند در دو هفته چکش, خانه, سرنگون درختان و آسیب به مزارع بادام زمینی در منطقه است.

در Raigad به تنهایی چندین خانه تخریب شده و بیش از 500 قطب الکتریکی فرو ریخت.

ملی در واکنش به این فاجعه زور یا NDRF صرف بیشتر از روز شنبه پاکسازی درختان و از بین بردن باقی مانده است. چند ماهاراشترا وزیران در بازدید از مناطق آسیب دیده و جلسات برگزار شد در بمبئی.

دولت وزیر انرژی Nitin Raut به خبرنگاران گفت: “از روستاهای ساحلی دچار آسیب است. من را دیده اند بی خانمان, درخت و قطب الکتریکی خودم.”

امداد رسانی و توانبخشی وزیر Vijay Wadettivar گفت: “جمع خواسته شده است به بررسی آسیب ها و ارسال می کند. ما را به پرداخت غرامت برای خسارت و دولت نمی خواهد سقوط کوتاه در کمک به.”

طوفان Nisarga دوم به اعتصاب هند در سواحل نزدیک به دو هفته است. ماه گذشته طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر زده بنگال و بخش هایی از اوریسا کشته شدن نزدیک به 100 نفر و مؤثر lakhs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو