Uber سه ماهه از دست دادن خالص بالن به $2.9 میلیارد دلار بزرگترین از دست دادن سه چهارم

دارا Khosrowshahi, مدیر عامل شرکت Uber به نظر می رسد در CNBC Squawk Box در سال 2020 جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ژانویه. 22 سال 2020 است.

آدم Galici | CNBC

سوار-نقطه غول Uber فقط گزارش سه ماهه اول نتایج.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • از دست دادن: $1.70 هر سهم
  • درآمد: $3.54 میلیارد
  • سواری (ناخالص رزرو): $میلیارد 10.87
  • می خورد (ناخالص رزرو): $4.68 میلیارد

از دست دادن خالص $2.9 میلیارد دلار مجموع شامل اختلال اتهامات اما نمایندگی بارگذاری بزرگترین از دست دادن سه چهارم.

Uber سهام کاهش یافته و به اندازه 3% در اخبار.

در حالی که تولید ناخالص رزرو در حال بارگذاری هسته کسب و کار بخش سواری کاهش یافت 5% ناخالص رزرو برای مواد غذایی خود را تحویل بخش خورد شد تا بیش از 50% در سال بیش از سال.

با توجه به Refinitiv تحلیلگران انتظار داشتند که از دست دادن و 88 سنت در هر سهم و درآمد حاصل از $3.5 میلیارد دلار است. با این حال تخمین طیف گسترده ای و مقایسه بارگذاری واقعی با نتایج این نیست ساده با توجه به غیر قابل پیش بینی و تاثیر Covid-19.

درآمد این شرکت انتشار در پنج شنبه, مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi گفت: “در حالی که ما سواری کسب و کار شده و ضربه های سخت و مداوم همه گیر ما گرفته اند و اقدام سریع برای حفظ قدرت ما در ترازنامه تمرکز منابع اضافی در حال بارگذاری می خورد و آماده سازی ما برای هر گونه بهبود سناریو.”

در چهارشنبه بارگذاری شد تخمگذار کردن 3,700 از کارکنان خود را که Khosrowshahi خواهد چشم پوشیدن خود حقوق و دستمزد پایه در حدود $1 میلیون دلار برای بقیه سال 2020 است. اخراج نهفته بارگذاری پشتیبانی از مشتری و جذب تیم های درجه اول و نشان دهنده حدود 14 درصد از 26,900 مردم این شرکت گفت: این کار در پایان 2019.

در تضاد به آن کاهش هزینه های, در روز پنج شنبه آهک اعلام کرد که Uber شد و منجر $170 میلیون دلار سرمایه گذاری به آن الکتریک روروک مخصوص بچه ها و کسب و کار اجاره دوچرخه.

بسیار شبیه اولیه آن در آمریکای شمالی رقیب Lyft بارگذاری شده است مبارزه با اثرات Covid-19 رانندگان و دوچرخه سواران به طور یکسان و در حال حاضر در برابر یک کار طرح دعوی در دادگاه در ایالت کالیفرنیا است. کت و شلوار بود که واصل در سان فرانسیسکو دادگاه برتر این هفته مدعی است که Uber و Lyft موفق شده اند برای جلوگیری از پرداخت پول برای مزایای کلیدی برای رانندگان خود را از جمله پرداخت مرخصی استعلاجی با اشتباه طبقه بندی آنها به عنوان پیمانکاران به جای کارکنان.

قبل از رمان coronavirus تبدیل به جهانی همه گیر مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi گفت: در این شرکت Q4 2019 درآمد تماس که آن را آماده برای آمار سود دهی در Q4 سال 2020 پیش از وعده اصلی خود از سودآوری در سال 2021. Uber نیز گفت: سرمایه گذاران در آخرین تماس آن انتظار $1.35 میلیارد دلار زیان برای سال 2020 در سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (EBITDA).

اما Covid-19 سلامت سفارشات از مقامات در سراسر جهان به زودی شروع به محدود کردن مردم و کار و تفریح و سفر عمیقا و در مارس 16, بارگذاری خارج که قبل از هدایت است.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im