ایالات متحده tech غول گزارش ارائه خدمات وب به لیست سیاه چینی نظارت شرکت

عکس از Hikvision دوربین های الکترونیکی مرکز خرید در پکن در آوریل 24, 2019.

فرد دوفور | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک گزارش جدید ادعا می کند که آمازون مایکروسافت و گوگل در میان تعدادی از شرکت های آمریکایی که در حال ارائه خدمات وب های مختلف برای نظارت شرکت های متهم به نقض حقوق بشر و که در حال حاضر در ایالات متحده در لیست سیاه.

Top10VPN یک سایت که بررسی شبکه خصوصی مجازی (VPN) خدمات و تحقيقات موضوعات در حریم خصوصی گفت: در یک گزارش که آن را به حال شناسایی آمریکا غول فن آوری است که ارائه “ضروری خدمات وب است که قدرت این شرکت وب سایت است.”

CNBC به خارج از ایالات متحده شرکت های به نام در این گزارش به ارائه خدمات به لیست سیاه چینی نظارت شرکت. هیچ کدام بودند فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در ماه اکتبر در برخی از چین با ارزش ترین نظارت هوش مصنوعی شرکت قرار داده شدند در ایالات متحده نهاد لیست یک حرکت طراحی شده برای محدود کردن دسترسی به فن آوری آمریکا. که همان لیست سیاه که Huawei نشسته است.

واشنگتن گفته است که “این اشخاص شده اند دخیل در نقض حقوق بشر و سوء استفاده در اجرای چین کمپین سرکوب توده بازداشت خودسرانه و بالا و فن آوری نظارت در برابر Uighurs, قزاق ها و دیگر اعضای گروه های اقلیت مسلمان” در چین سین کیانگ منطقه است.

خاک ساخته شده است که عناوین آن بازداشت و “آموزش مجدد” اردوگاه که گزارش برگزاری حدود 1.5 میلیون مسلمان و بسیاری از آنها برای نقض آنچه که سازمان عفو بین المللی توصیف به عنوان “بسیار محدود و تبعیض آمیز” قانون است که چین می گوید طراحی شده است برای مبارزه با افراط گرایی است.

با توجه به Top10VPN برخی از خدمات ارائه شده توسط ایالات متحده شرکت فنی شامل میزبانی نظارت شرکت های وب سایت و ایمیل به روش های تأیید هویت.

“از طریق ضروری ارائه خدمات وب به این بحث شرکت های آمریکایی, شرکت های در حال بازی در گسترش بسیار تهاجمی محصولات نظارت است که باید از این پتانسیل به تضعیف حقوق بشر در سراسر جهان” سیمون Migliano رئیس تحقیقات در Top10VPN گفت: در این گزارش.

Top10VPN گفت: آن را شناسایی کرده اند که شرکت های ایالات متحده درگیر شدند با استفاده از ترکیبی از ابزارهای بررسی کد منبع از وب سایت و تجزیه و تحلیل ترافیک به این سایت.

این شرکت گفته است که آمازون و گوگل در حال ارائه خدمات وب به صورت Dahua Technology و Hikvision دو چینی در لیست سیاه شرکت. در ضمن مایکروسافت خدمات بنا به گزارش ها در حال استفاده توسط SenseTime و Megvii دو از چین با ارزش ترین هوش مصنوعی شروع یو پی اس.

تعدادی از ایالات متحده دیگر شرکت های فن آوری به نام شد از جمله سایت احراز هویت و رمزگذاری شرکت Digicert اجازه می دهد تا به رمز در آوردن واگذار و GeoTrust. نام دامنه میزبانی شرکت GoDaddy شد در این فهرست به عنوان به خوبی به عنوان شرکت امنیت سایبر سیمانتک است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان NortonLifeLock. Stackpath که با این نسخهها کار در تحویل محتوای اینترنت نیز نام برد.

Twitter و Facebook نیز به عنوان ارائه شبکه های تحویل محتوا خدمات به Hikvision.

CNBC رسیده است و به تمام شرکت های آمریکایی است که به نام به درخواست برای اظهار نظر در مورد گزارش. سیمانتک کاهش یافته است به نظر و CNBC را نمی شنوند و از بقیه شرکت ها.

چین نظارت شرکت های گرفتار شده اند تا در تنش بین دو کشور اقتصاد است. دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک کمپین علیه شرکت های چینی با Huawei بودن بالا ترین مشخصات, هدف, است که با هدف قطع دسترسی به فن آوری آمریکا.

اما Top10VPN را Migliano ادعا کرد این شرکت گزارش نشان می دهد یک رابطه هنوز باقی مانده بین ایالات متحده و چین شرکت.

“با وجود این تهمت تلاشهای دولت جدا آمریکایی و فن آوری های چینی بخش ادامه حضور شرکت های آمریکایی در با احتیاط بیشتر تنظیمات را نشان می دهد که همکاری بین این دو باقی می ماند” Migliano گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>