سهام ایالات متحده آتی تخت به دیوار خیابان طول می کشد یک استراحت از هفته تجمع

پیاده عبور وال استریت ایستگاه مترو در نزدیکی بازار بورس نیویورک.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده برگزار ثابت در شروع یک شبه در جلسه یکشنبه شب به عنوان سرمایه گذاران در زمان استراحت از وال استریت را قوی سود تا کنون در این هفته است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی نیز با کاهش 5 امتیاز نشان می دهد باز به دست آوردن در اطراف flatline. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به ولرم باز حرکت می کند.

شبانه حرکت چهارشنبه شب وعده داده شده برای اضافه کردن به تیز تظاهرات در عمده شاخص های سهام تا کنون در این هفته است.

شاخص ترکیبی Nasdaq و S&P 500 در هر دو هفته تمدید-به روزترین دستاوردهای طی روز چهارشنبه به طور منظم جلسه معاملاتی به پایان رسید و روز تا 2 درصد و 1.6 درصد بود. گسترده S&P 500 بسته در بالاترین سطح خود از مارس 6 در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

داو صنعتی در ضمن به پایان رسید چهارشنبه تجارت تا 369 واحد معادل 1.5 درصد به عنوان اپل دیزنی و مک دونالد همه اضافه شده حداقل 30 امتیاز به رنگ آبی تراشه شاخص در میان خروش در بازگشایی خوش بینی.

S&P 500 شاخص Nasdaq Composite و داو هستند تا 3.7% 4 درصد و 3.7 درصد از دوشنبه. S&P 500 و Dow هر دو در مسیر خود را به بهترین هفته پس از هفته منتهی به سوم آوریل 8.

محبوب مصرفی اینترنت نام از جمله Facebook و آمازون هر دو مسجل جدید اوج تمام وقت در روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران را تشویق می کردند سابق و جدید e-commerce سرمایه گذاری و دومی ادامه داد: موفقیت در ارائه کالا به آمریکایی ها در طول Covid-19 شیوع.

اما سرمایه گذاران می گویند گسترده تر قدرت این هفته است که در بخش بزرگی با تشکر از تلاش های دولت برای سهولت اقامت در خانه سفارشات و شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در کسب و کار.

کنتیکت برای مثال آغاز شد و در روز چهارشنبه به ساکنان اجازه می دهد به ناهار خوردن در رستوران با صندلی در فضای باز. که بخشی از بازگشایی یک روز پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که این بیماری همه گیر است که به پایین به جایی که از آن آغاز شده در دولت امپراتوری.

امید اطراف بالقوه Covid-19 واکسن از جمله یک گزارش از مدرن کمک کرد بلند کردن سهام خود را به بهترین روز در بیش از یک ماه در روز دوشنبه.

“بازار گسترده گرفته است برخی از پشتیبانی از مثبت درمان و واکسن سرفصل به عنوان یک مکمل به طور کلی بیشتر خوش اقتصادی بازگشایی مجدد” LPL تحقیقات نوشت: روز شنبه. “باور نکردنی تجمع خاموش مارس 23 نزولی همچنان برای سهام با شاخص S&P 500 شاخص در حال حاضر بیش از 32 درصد در 40 معاملات روز.”

LPL بازار استراتژیست Ryan Detrick آیا احتیاط این است که مانند یک باز گشت است که معمولا همراه با گاه به گاه pullbacks — گاهی اوقات به عنوان شیب دار به عنوان 10% — به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به صحیح احساسات و قیمت به یک سطح مناسب داده می شود خرس-بازار headwinds.

پنجشنبه آینده به روز رسانی به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده را تهدید به حفظ این هفته را خوش بینی در چک.

وزارت کار برنامه ریزی شده است به انتشار آخرین به روز رسانی مدعیان اولیه بیکاری در 8:30 a. m. ET شنبه صبح. هر چند اقتصاددانان نظرسنجی داوجونز انتظار دولت را اعلام و در عین حال یکی دیگر از کاهش در سرعت ادعای اجماع برآورد و پیش بینی کرد یکی دیگر از 2.4 میلیون آمریکایی ها برای پرونده های بیمه در طول هفته منتهی به مارس 16.

هفته گذشته وزارت کار گزارش داد یکی دیگر از 2.9 میلیون آمریکایی ثبت کرده بود ادعا می کند در هفته منتهی به مارس 9 آورده است coronavirus بحران مجموع به حدود 36.5 میلیون نفر تا کنون از دست دادن بزرگترین در تاریخ ایالات متحده است.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید