ایالات متحده در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی سقوط یک رکورد 32.9 درصد در مقابل 34.7% انتظار

اقتصاد ایالات متحده بزرگترین سقوط در فعالیت آن تا به حال شناخته شده است در سه ماهه دوم هر چند آن را کاملا به عنوان بد ترسید.

تولید ناخالص داخلی از آوریل تا ژوئن فرو 32.9 درصد به وزارت بازرگانی را در خواندن اولین بار در آمار منتشر شده در پنج شنبه. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال یک قطره از 34.7%.

تیز انقباضات در مصرف شخصی, صادرات, موجودی, سرمایه گذاری و هزینه های دولت های ایالتی و محلی می کنند برای پایین آوردن تولید ناخالص داخلی است که در ترکیب شمارش تمام کالاها و خدمات تولید شده در طول دوره.

صرف تضعیف در مراقبت های بهداشتی و کالا از جمله پوشاک و کفش. موجودی سرمایه گذاری قطره منجر شد توسط موتور خودرو, نمایندگی مجاز و فروش در حالی که تجهیزات و مخارج خانواده جدید مسکن در زمان بازدید که آن را به سرمایه گذاری.

قیمت های داخلی خرید یک کلید شاخص تورم کاهش 1.5% برای این دوره در مقایسه با 1.4 درصد افزایش در سه ماهه اول زمانی که تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 5 درصد مخارج مصرفی فردی شاخص قیمت کاهش یافته است 1.9% پس از افزایش یک ولرم 1.3% در Q1. به استثنای غذا و انرژی “هسته” PCE قیمت شدند 1.1%.

اما درآمد شخصی افزایش یافت با تشکر در بخش های بزرگ به دولت انتقال پرداخت های مرتبط با coronavorus بیماری همه گیر. زمان-دلار درآمد شخصی افزایش بیش از شش برابر دلار 1.39 تریلیون در حالی که درآمد قابل تصرف شخص شات 42.1 درصد به $1.53 تریلیون.

با وجود افزایش, شخصی, outlays سقوط دلار 1.57 تریلیون علت در بخش بزرگی به کاهش در هزینه های خدمات.

نه رکود بزرگ و نه رکود بزرگ و نه هر یک از بیش از سه ده اقتصادی اسلامپ بیش از دو قرن گذشته تا کنون باعث چنین تیز تخلیه بیش از یک دوره کوتاه از زمان.

مقایسه بدترین سه ماهه در طول بحران مالی سال 2008 بود 8.4% افت تولید ناخالص داخلی در سه ماهه چهارم از این سال است. قبلی پایین علامت آب شد 10% اسلاید در سه ماهه اول سال 1958.

این خاص جست و خیز کردن در فعالیت مدیون به یک منبع مختلف از هر یک از پیشینیان خود: دولت ناشی از خاموش کردن هدف در مبارزه با Covid-19.

کارگران در سراسر کشور شد و گفت: برای ماندن خانه از هر کار در نظر گرفته نشده ضروری است و در نتیجه خرد کردن توقف است که نرخ بیکاری در اوج 14.7% پست-افسردگی بالا است. اداره ملی تحقیقات اقتصادی گفت: در حال حاضر رکود در واقع شروع در ماه فوریه یک ماه قبل از این بیماری همه گیر اعلام شده است. در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 5 درصد است.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de