ایالات متحده بیشترین بازدید روز تنها از جدید کروناویروس موارد با بیش از 45,500 شکستن مارس رکورد

خورشید Tran کارمند ارائه می دهد رایگان ماسک به مسافران برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در مرکز شهر ایستگاه اتوبوس در توسان آریزونا, ایالات متحده, ژوئن 20, 2020.

چنی Orr | ایسنا

ایالات متحده دیدم تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد در یک روز با 45,557 تشخیص گزارش روز شنبه با توجه به شمارش توسط NBC News.

چهارشنبه موارد بالا قبلی کمترین روزانه تعداد از آوریل 26 — در طول اوج این بیماری همه گیر در ایالات متحده با بیش از 9000 نفر به ان بی سی نیوز’ ردیابی اطلاعات. سازمان بهداشت جهانی گزارش تک آن روز رکورد در روز شنبه با بیش از 183,000 موارد جدید در سراسر جهان است.

کارشناسان بهداشت و درمان روز دوشنبه گفت که تجدید حیات در موارد در جنوب و کشورهای غربی می توان به یادبود روز و هنگامی که بسیاری از مقامات شروع به شل شدن مستندات و بازگشایی کسب و کار.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

شمال شرقی گزارش شده کاهش قابل توجهی در موارد به عنوان مقامات را حفظ کرده اند در مورد سیاست های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

بازدید کنندگان که سفر از آمریکا به نقاط داغ که می رسند در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات خواسته خواهد شد که به قرنطینه برای دو هفته خود را به فرمانداران چهارشنبه اعلام کرد.

متاسفانه به عنوان بسیاری از کشورهای مبارزه برای مهار این ویروس پس از موعد مقرر سست محدودیت بیمارستان در حال غرق شدن بودند.

در فلوریدا که در آن بیش از 109,000 موارد گزارش شده ظرفیت موجود برای بزرگسالان مراقبت ويژه است و تنها 21 درصد به دولت داده به روز چهارشنبه. تنها 12 درصد از آریزونا تخت ICU در دسترس هستند, وزارت بهداشت دولت گزارش روز سه شنبه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ستایش کالیفرنیا پاسخ و تشبیه مبارزه با کروناویروس به عدالت اجتماعی جنگهای صلیبی.

“کالیفرنیا افزایش یافته است به مناسبت در مسائل اجتماعی را به خوبی در گذشته شما بوده ام به رهبران این کشور بر کسانی که همه چیز” Fauci گفت .

“این مسئله ای است که واقعا مسئولیت های اجتماعی مرتبط با آن” او گفت:.

حتی پس کالیفرنیا نیز ثبت بزرگترین واحد-روز شمارش از موارد جدید چهارشنبه. اضافی 7,149 موارد گزارش شده به ارمغان آورد و دولت را در مجموع تایید موارد به 190,222.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom التماس کرد با کالیفرنیا روز چهارشنبه برای ادامه پوشش چهره خود را.

“شما شکست ناپذیر از COVID-19,” Newsom گفت. “کاملا برعکس. این یک بیماری است که به راحتی گسترش می یابد به راحتی گسترش می یابد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید