اقتصاد ایالات متحده می افزاید: 2.5 میلیون شغل در ماه مه—در اینجا چیزی است که بهبود می تواند مانند نگاه

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 2.5 میلیون شغل در بزرگترین واحد افزایش ماه تا کنون.

نرخ بیکاری نیز به طور غیر منتظره کاهش یافته و به 13.3 درصد تعجب تحلیلگران انتظار داده ها به افزایش به بدترین میزان از زمان رکود بزرگ.

چهار کارشناسان وزن در چه چیزی می آمد.

جیسون فورمن رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی می بیند خوب و بد در گزارش.

“این شماره است بالاتر از من می توانست پیش بینی کرد. اکثر داده های روزانه است که ما باید برای اقتصاد هر چند نشان می دهد که این آمار پایین در اطراف مارس 15 شده است و بخشی از بازگشت از آن. من فکر اشتغال خواهد لگ کمی بیشتر از آن است. آن سخت است برای پیش بینی در حال حاضر به دلیل ناخالص جریان آنقدر بزرگ — مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم از دست دادن شغل مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم به دست آوردن شغل است. تلاش برای انتخاب خالص از آن سخت است. یکی از چیزهایی که کمی دلسرد در این گزارش وجود دارد — تا حد زیادی به تشویق مورد در این گزارش — است که تعداد زیادی از مردم در اخراج موقت کاهش 2.7 میلیون در ماه مه. که به معنی تمامیت این کار سود مردم بود که به یاد می آورد و در برخی از حس ما هنوز هم می خواهم که بسیار بسیار بالا نرخ بیکاری حتی اگر هر کس به یاد می آورد به شغل خود.”

مایکل فشار ساکن محقق در American Enterprise Institute, گفت, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از بهبود دیده می شود در بازار کار است.

“نرخ بیکاری 13.3% واقعا وحشتناک است. اوج نرخ بیکاری در رکود بزرگ بود 10%. ما یک سوم بالاتر از نظر نرخ بیکاری نسبت به اوج خود در طول رکود بزرگ بنابراین ما باید مقدار زیادی از کار را به انجام. از سیاست های مالی است که کنگره در محل قرار داده بهبود اقتصادی بسته انجام داده اند و بسیاری از خوب است. ما در حال رفتن به نیاز به پایداری اقتصادی حمایت از کنگره برای ماه ها و ماه ها و ماه های آینده به ویژه در پاییز.”

دیوید Bailin chief investment officer, در سیتی بانک های خصوصی گفت: بازار گزاف گویی می تواند ثابت باشد به این شغل دوباره بجای اول برگشتن.

“اگر کسی نیاز به تایید در مورد ماهیت این شوک و آنچه در آن به معنی برای بازار ما شده ایم به دنبال آخرین و نه هفته در بازارهای در حال بالا رفتن و ما تعجب شده است چرا که. خب این دقیقا همان است که چرا به دلیل این است که غیر معمول کوتاه, کوتاه, تیز, تیز رکود است. و در حال حاضر آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که مردم در حال رفتن به عقب بر گردیم به شاغل بودن نسبتا به سرعت حداقل در این بخش که بیشتر نهفته و مردم در حال رفتن به شروع به گذراندن دوباره.”

کیت مور سر موضوعی استراتژی برای بلکراک جهانی تخصیص سرمایه گذاری تیم گفت: به چوب با سهام های با کیفیت.

“این بیش از حد به زودی به این می گویند دراز مدت روند و من می خواهم توجه داشته باشید که ما در حال معامله در 19 بار 2021 اجماع درآمد بنابراین بازار سهام نیست به خصوص ارزان. من فکر می کنم ما نیاز به ادامه به دراز مدت تمرکز بر روی با کیفیت بالا, جریان نقدی آزاد-شرکت های تولید که با وجود حرکت است که ما دیده ایم این هفته در بازار سهام ما نباید قیاس است که به رهبری برای آینده قابل پیش بینی.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im