ایالات متحده coronavirus تلفات بالای 100,000 در جهان مرگبارترین شیوع

شیکاگو آتش نشانان حمل باقی مانده از آتش ادوارد سینگلتون یک 33 سال کهنه Chicago Fire Department که فوت هفته گذشته از عوارض ناشی از بیماری کروناویروس (COVID-19) به یک نعش کش پس از مراسم تشییع جنازه خدمات در شیکاگو, ایلینوی, مارس 22 سال 2020 است.

شانون استاپلتون | ایسنا

ایالات متحده پیشی گرفته گریم نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز به طور قابل توجهی بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد 100,047 مرگ و میر ناشی از شب چهارشنبه.

بیش از 5.6 میلیون نفر قرارداد coronavirus در سراسر جهان با آمریکا, حسابداری برای حدود 30% از کل موارد.

انگلستان ثبت کرده است دوم-بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. همانطور که از روز شنبه این گزارش شده بود حداقل 37,542 مرگ و میر به علت Covid-19.

برزیل و روسیه دوم و سوم به ترتیب زمانی که می آید به تعداد Covid-19 عفونت های تایید شده تا به امروز است. آمریکای جنوبی بزرگترین کشور گزارش کرده است 391,222 موارد این ویروس در حالی که روسیه به ثبت 370,680 عفونت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد بعد از این سال است تشویق فرمانداران دولت برای بازگشایی کسب و کار به منظور افزایش همه گیر زده اقتصاد است.

در سه ماه اول سال در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی (رشد محصول داخلی) کاهش 4.8%. آن مشخص شده بزرگترین فصلنامه انقباض اقتصادی پس از بحران مالی جهانی در سال 2008.

در همین حال آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت کار نشان داد که برخی از 38.6 میلیون نفر در بزرگترین اقتصاد جهان را از دست داده بود شغل خود را فقط در نه هفته است.

میزان زیان کار کند شده است به شدت در هفته های اخیر اما آن باقی مانده است در یک سطح نهان پس از رکود بزرگ.

تقریبا همه کشورها در این کشور را آغاز کرده اند به سهولت مستند محدودیت در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im