ایالات متحده coronavirus موارد افزایش بیش از 45,000 در یک روز کل پیشی 2.5 میلیون

ایالات متحده گزارش داد بیش از 45,000 موارد coronavirus در جمعه شکستن رکورد افزایش, به عنوان برخی از سخت ترین ضربه متحده شروع به مکث و یا عقب بازگشایی مجدد برنامه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

وجود دارد 45,255 اضافی Covid-19 موارد گزارش شده در سراسر کشور در روز جمعه آوردن مجموع به بیش از 2.46 میلیون نفر به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. همانطور که از جمعه در آمریکا هفت روز به طور متوسط از موارد جدید افزایش بیش از 41 درصد در مقایسه با هفته پیش.

روز شنبه تعدادی از افراد آلوده به ویروس coronavirus پیشی گرفتن 2.5 میلیون ترین عفونت برای هر کشور در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

موارد در حال رشد 5 درصد یا بیشتر بر اساس هفت روز به طور متوسط در 34 متحده در سراسر ایالات متحده از جمله آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا و نوادا.

“وجود دارد بیشتر موارد. وجود دارد بیشتر بستری شدن در بیمارستان در برخی از این اماکن و به زودی شما شاهد خواهید بود بیشتر مرگ و میر” کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: در مصاحبه ای با CNBC مگ erp pmi در روز جمعه بود که پخش توسط موسسه Milken.

“حتی اگر مرگ و میر در حال پایین آمدن به عنوان یک کشور به این معنی نیست که شما در حال رفتن به شروع به دیدن آنها را در آینده در حال حاضر,” او گفت:.

مرگ و میر ناشی از Covid-19 تاخیر در پشت دیگر نقاط داده ها مانند بستری شدن در بیمارستان که تاخیر تایید عفونت به عنوان بیماری می تواند هفته به طور کامل توسعه در یک فرد است. بستری شدن در بیمارستان به دلیل Covid-19 در حال رشد بودند در 14 متحده از روز شنبه با توجه به تحلیل CNBC از Covid پیگیری پروژه داده است.

روز جمعه کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داد افراد جوان که آنها می گویند در حال رانندگی عفونت های جدید است که آنها ممکن است به عنوان در معرض خطر جدی بیماری نیست اما می تواند آلوده کسی است.

“اگر یک پیام است که می آید از طریق امروز من امیدوارم که آن است گفت: به جوان آمریکایی ها در این کشور و در این استان ها به ویژه که آنها از اعداد است که ما شاهد در موارد” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده اضافه شده است که coronavirus شمار در معرض خطر بیشتری برای کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و قابل توجهی چاقی که دهانه هر گروه سنی است.

در حالی که افزایش روزانه تعداد مورد, می تواند منعکس کننده افزایش تست در مکان های خاص برخی از کشورهای در حال گزارش بالاتر مثبت نرخ. مثبت رای نشان می دهد درصد از آزمایشات که دوباره مثبت در یک منطقه خاص. اپیدیولوژی می گویند این تعداد می تواند نشان دهد که چگونه گسترده این ویروس در حال گسترش در سراسر یک جامعه است.

کالیفرنیا مثبت نرخ افزایش یافته و به بیش از 5 درصد در طول دو هفته گذشته به عنوان دولت گزارش ثبت افزایش روزانه موارد جدید. تگزاس رای مثبت بیش از 10% در روز چهارشنبه است که در یک سطح است که افزایش یک “هشدار پرچم” با توجه به رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. آریزونا نرخ در حال حاضر به طور متوسط بالاتر از 11 درصد به گفته وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ،

روز شنبه, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد که دولت که توقف برخی از شهرستانهای استان از حرکت به “فاز 4” از دولت بازگشایی طرح به عنوان coronavirus را نشان می دهد نشانه هایی از شتاب.

دولت است که مصرف یک تعبیر رویکرد به بازگشایی اجازه می دهد برخی از شهرستان برای بازگشایی قبل از دیگران. “فاز 4” از دولت بازگشایی طرح از سرگیری فعالیت های تفریحی و اجازه می دهد برای گردهمایی بیش از 50 نفر با توجه به دولت در برنامه است.

یک شهرستان در فاز 4 نیز مجاز به بازگشایی آن کاباره ها, سالن های کنسرت بزرگ و رویدادهای ورزشی با توجه به دولت در برنامه است. هشت نفر از دولت در 39 شهرستان ها آماده شد برای حرکت به فاز 4 با توجه به سفارش.

تگزاس

یک کارمند نوردد داخل یک بسته نوار در Austin, تگزاس, ژوئن 26 سال 2020 است.

Sergio Flores | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در روز پنج شنبه دستور داد تمام مجوز بیمارستان در سخت ضربه Bexar, Dallas هریس و تراویس استان ها برای به تعویق انداختن روش انتخابی به منظور محافظت از بیمارستان ظرفیت برای Covid-19 بيمار. کسانی که در شهرستانهای استان شامل دولت بزرگترین شهرستانها — هوستون سن آنتونیو و دالاس و آستین.

از جمعه تگزاس گزارش 57 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان بر اساس هفت روز به طور متوسط در مقایسه با یک هفته پیش. این تعداد به طور متوسط روزانه موارد رشد حدود 70 درصد به جان هاپکینز داده است.

ابوت گفت: او را عقب برخی از دولت بازگشایی طرح در جمعه پایانی دولت بارها و کاهش ظرفیت برای داخل سالن ناهار خوری در میان دیگر تغییرات و تعطیلی.

“به من گفت: از شروع اگر مثبت نرخ افزایش بالای 10 درصد ایالت تگزاس را بیشتر اقدام به کاهش گسترش COVID-19,” ابوت گفت: در آزادی مطبوعات.

آریزونا

آریزونا دولتی mlb گفت: وضعیت بیمارستان های در حال دیدن استرس اضافی و “به احتمال زیاد به ضربه افزایش ظرفیت بسیار زود است.” دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده بیش از 3500 موارد جدید در روز شنبه نزدیک شدن به رکورد روزانه اوج مجموعه در روز سه شنبه.

از جمعه آریزونا گزارش 36 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان بر اساس هفت روز به طور متوسط در مقایسه با یک هفته پیش. این تعداد به طور متوسط روزانه موارد رشد بیش از 42 درصد به گفته جان هاپکینز داده است.

“Covid-19 گسترده در آریزونا. آن را در تمام 15 از ما بوده است. آن را در حال رشد است و این رشد سریع در همه گروههای سنی و جمعیتی. هر کسی می تواند این ویروس و هر کسی می تواند به گسترش این ویروس گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی.

اگر دولت بازگشایی شد ترافیک نور Ducey گفت که این امر می تواند در “زرد” یا “عملکرد” و موقعیت.

فلوریدا

فلوریدا ممنوع اعلام کرده است نوشیدن در کافه دوباره در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. دولت گزارش داد بیش از 9,600 جدید Covid-19 موارد در شنبه دوم بعد از شکستن رکورد جدید موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت ندارد قصد دارد برای ادامه آن گام به گام بازگشایی طرح است. او افزود که دولت “هرگز پیش بینی” در ادامه به حرکت رو به جلو در این نقطه است.

“ما که در آن ما هستند. من نمی گویم ما برای رفتن به مرحله بعدی” DeSantis گفت: در اخبار جلسه.

روز پنج شنبه در شهرستان میامی با صدور حکم نیاز به صورت پوشش فرسوده در در همه زمان ها تا اطلاع ثانوی. کسانی که سرپیچی از این دستور می تواند جریمه 50 دلار و در صورت حضور در دادگاه برای تکرار جرم.

“همه گزینه ها باید روی میز. زمانی که ما می بینیم ما به بستری شدن در بیمارستان بروید تا ما تعداد تخت بالا برود ما هواکش در حال بالا رفتن است. هنوز هم با ظرفیت کافی, اما بالا رفتن. آن را نگران کننده” میامی شهردار فرانسیس سوارز با سی ان ان گفت در روز جمعه وقتی پرسید که آیا او را در نظر سازماندهی یکی دیگر از اقامت در خانه سفارش دهید.

نوادا

نوادا گزارش یک رکورد پرش از حدود 1,100 جدید Covid-19 مورد در روز شنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

از جمعه, نوادا, گزارش نزدیک به 17 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان بر اساس هفت روز به طور متوسط در مقایسه با یک هفته پیش. این تعداد به طور متوسط روزانه موارد رشد بیش از 49 درصد به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور داد که همه مردم در دولت پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در ناحیه چهار هفته پس از بالا رفتن تعداد مورد. مقدار بیماران نیاز به فشرده-واحد مراقبت تخت و هواکش ادامه به برگزاری مداوم و با توجه به سفارش.

“به وضوح برای بسیاری از هیجان و شور و شوق برای فرار ما از زندان و در نهایت قادر به لذت بردن از صرف شام با خانواده های ما, خرید لباس های جدید و یا کوتاه کردن مو تحت الشعاع این قضاوت خوب ما تمرین در ماه های قبل” Sisolak در بیانیه ای گفت.

— CNBC Nate Rattner کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید