ایالات متحده-چین تنش خواهد شد و به احتمال زیاد بدتر پیش از انتخابات نوامبر کارشناسان می گویند

تنش بین ایالات متحده و چین به احتمال زیاد بدتر جلوتر از آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر کارشناسان CNBC گفت در روز پنج شنبه.

جهان دو اقتصاد بزرگ شده اند درگیر در یک دراز کشیده تجارت جنگ و در حال حاضر در ایران بیش از مسائل اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش پکن برای عدم شفافیت بیش از میزان واقعی Covid-19 شیوع در چین که در آن موارد برای اولین بار گزارش شده است. در پاسخ به پکن پیشنهاد کرد که ایالات متحده ممکن است منبع واقعی از جهانی همه گیر.

با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی برای دور دوم در دفتر “پایان بازی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شفاف است — و این است که برنده شدن در انتخابات گفت:” دانشگاه ییل ارشد استفان روچ.

“این است که در مورد بهبود امنیت اقتصادی برای آمریکایی, شرکت های آمریکایی, بدون توجه به آنچه آنها می گویند. این است که با انگیزه های سیاسی تجارت جنگ” گفت: روچ که رئیس سابق در مورگان استنلی آسیا است.

روچ اضافه شده او “نمی خواهد حکومت هر چیزی” از نظر اقداماتی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن بود آنها جدید تعرفه های واردات چین به ایالات متحده و یا قراردادی در صادرات به چین به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است تشدید لفاظی در چین به تازگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کردن در اقتصاد ایالات متحده.

روز چهارشنبه تهمت لعنتی چین بیش از منشاء coronavirus در یک توییت گفت که آن را به “بی کفایتی چین” که ناشی از “این توده در سراسر جهان به قتل.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز چهارشنبه گفت: 2 میلیارد دلار است که پکن متعهد شده است برای مبارزه با این بیماری همه گیر شد “لاشی” در مقایسه با صدها هزار نفر از زندگی را از دست داده و هزاران میلیارد دلار خسارت که ناشی از کوروناویروس. Pompeo نیز رد کرد رئیس جمهور چین ادعا می کنند که پکن شده بود شفاف در مورد شیوع بیماری در چین است.

“رئیس جمهور یازدهم ادعا کرد این هفته که چین اقدام با باز بودن و شفافیت مسئولیت. من آرزو می کنم که چنین” Pompeo گفت: در وزارت امور خارجه در کنفرانس خبری اضافه کرد که پکن همچنان به خودداری نمونه ویروس ها و دسترسی به امکانات. دولت چین نیز سانسور بحث در وقوع, او گفت:.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از عمل بیشتر — هر دو نمادین و اساسی — از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل از رای دهندگان رأی گیری در ماه نوامبر گفت: Eswar پراساد استاد در دانشگاه کرنل.

به تازگی در ایالات متحده فروش محدود از جهانی chipmakers به هواوی چینی فن آوری های غول پیکر. این حرکت را ارائه دهد بسیار کمی لول خوردن در اتاق برای Huawei برای پیدا کردن جایگزین تامین کنندگان.

“این بسیار روشن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به معنی کسب و کار و اصلاح طلب به نظر می رسد مشاهده همه گیر به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن حتی سخت تر در چین نسبت به مورد قبل از” گفت: Prasad که قبلا سر در صندوق بین المللی پول چین را بدست آورد.

در عوض چین شده است به شدت پاسخ و ضربه زدن به عقب در آمریکا

“چین شده است تلاش بسیار سخت برای کررل بحث در سیاست بین المللی حلقه های اطراف به این دیدگاه آن است که بزرگسالان در اتاق تلاش برای مطمئن شوید که همه گیر را در بر نخواهد داشت و این حق نوع رویکرد را می توان نسبت به مقابله با این بیماری همه گیر” گفت: Prasad.

چینی دیپلمات های خاص شده اند آشکارا مبارز. روز سه شنبه سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: ایالات متحده در تلاش بود به لام چین و تغییر سرزنش برای خود نادرست از شیوع ویروسی. ژائو در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن نامه و تهدید به توقف ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی است.

“قطعا چین هنوز. آن دیپلمات ها در تلاش بوده اند بسیار سخت برای کنترل این روایت و آنها به تبدیل شدن به خیلی بیشتر بلانت در مورد استفاده از آنها اقتصادی و سیاسی قدرت قانع کننده به سعی کنید به کشورهای اطراف به سمت خود را و آن را بسیار روشن است که کشورهایی که آیا بازی با توجه به قوانین خود را در حال رفتن به روبرو گفت:” پراساد.

این شکاف بین آمریکا و چین می آید در یک تاسف بار به عنوان یک اختلاف بین جهان بالا دو اقتصاد کمک خواهد کرد و هر کسی بد است برای کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس, او گفت:.

و آن را تنها می تواند بدتر.

“این پویایی سیاسی داخلی در هر دو کشور من فکر می کنم در حال رفتن به رانندگان کلیدی در اینجا — به طور خاص در اجرا تا انتخابات در ماه نوامبر. هر گونه عواقب منفی از تعرفه ها و یا دیگر تحریم های اقتصادی علیه چین در حال رفتن به کم رنگ نسبت به عواقب ناشی از این بیماری همه گیر در اقتصاد ایالات متحده گفت:” پراساد. “بنابراین من فکر می کنم برای مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا آن را حس می کند به سعی کنید به نگاه سخت در چین و پایه است که احتمالا رفتن به پاسخ مثبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de