ایالات متحده-چین تنش انتظار می رود به افزایش است و به طور فزاینده وزن در بخش فن آوری

افزایش تنش بین آمریکا و چین می تواند در ادامه به قطع بیش از بخش فن آوری حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه متوقف کوتاه از تهدید پکن با بیشتر تجارت اقدامات است.

رئیس جمهور ایالات متحده بود و پایان آن درمان ترجیحی از هنگ کنگ و فسخ ایالات متحده در رابطه با سازمان بهداشت جهانی به دلیل آن عمل نمی کند به شدت به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش جهانی coronavirus. این اقدام در هنگ کنگ گرفته شده بود در پاسخ به پکن تحمیل امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ.

این اقدام در نظر گرفته شده است به لغو هنگ کنگ ویژه درمان به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک از بقیه چین و ساخته شده بود در پاسخ به پکن حرکت به اعمال جدید امنیت ملی قدرت بیش از هنگ کنگ.

سهام افزایش یافت و در بعد از ظهر جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات زیرا او نه چرخ ضامن دار تا تجارت تنش در حالی که محکوم چین ، در بخش نیمه هادی است که در قلب آمریکا و چین تکنولوژی ارتباط و VanEck بردار هادی ETF شروع به پریدن کرد به نزدیک 2 درصد.

“اگر او تا به حال انجام چیزی سنگین تر دست اگر او تا به حال انجام چیزی برای تغییر فاز یک معامله تجاری است که می شده اند که از ترس بازار آغاز شده بود قیمت گذاری در” پل گفت: Christopher سر از بازار جهانی استراتژی در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه.

S&P 500 بسته تا نیم درصد در 3,044 پس از معاملات پایین پیش از آن در روز. در حال حاضر معامله گران در حال مشاهده برای دیدن اگر چین در پاسخ جلوتر از شنبه معاملات.

“اساسا در این موارد او می تواند صحبت در مورد او تصمیم گرفت به بحث در مورد اما آن را نه یک نقطه پایان. این ادامه راه را برای تنش بیشتر گفت:” جولیان Emanuel, BTIG سر از سهام و مشتقات استراتژی است. امانوئل گفت: این فن آوری در بخش های آسیب پذیر به دلیل عرضه زنجیره ای بودن خیلی وابسته به تولید چین و همچنین به این دلیل که شرکت های فن آوری دارای بیشترین درآمد از قرار گرفتن در معرض.

چین جهانی بار به نام تهمت را در عمل به عنوان “بی پروا” و “خودسرانه”.

“این یکی دیگر از نمونه ای که در آن حداقل یک طرف صادر کرده است اقدامات تنبیهی است که بسیار با دقت طراحی شده به آسیب خانه اقتصاد” کریستوفر گفت. “خواهیم دید چه چینی انجام بعدی. چینی ها می تواند انجام دهد بسیار زیادی به زندگی پیچیده برای مدیران و مدیران کار در خارج از چین و یا زنجیره تامین عامل خارج از چین است. تا کنون آنها انجام نشده است.”

چین می تواند با استفاده از یک ضد انحصار قانون به تاثیر عملیات شرکت ها و صنایع که در آن چین ندارد یک بازار بزرگ به اشتراک بگذارید. “الکترونیک است و هر چیزی برای انجام با کامپیوتر است یکی دیگر از منطقه که در آن چینی شرکت های داخلی باید تلاش … به عقب به آمریکا دولت چین ممکن است سعی کنید به ایالات متحده پایین میخ,” او گفت:.

“”تا زمانی که ایالات متحده همچنان به مراقب باشید با آن اقدامات تنبیهی و سپس چین احتمالا عمل در مد مشابه” کریستوفر گفت. فراتر از تکنولوژی شرکت های صنعتی نیز می تواند در معرض خطر او اضافه شده است.

چین باقی مانده است متعهد به قرارداد های تجاری.

در گزارش به کنگره خلق ملی در هفته گذشته نخست وزیر چین لی کچیانگ قول داد که پکن کار می کنند نسبت به آزادسازی تجارت جهانی و سرمایه گذاری است. او به طور خاص اذعان کرد که چین با آمریکا به اجرای فاز یک معامله تجاری.

در واشنگتن هفته گذشته در سنا به تصویب یک لایحه با اتفاق آرا رضایت است که می تواند نتیجه در delisting از شرکت های چینی است. این امر نیاز به شرکت های گواهی که آنها متعلق نیست و یا کنترل شده توسط یک دولت خارجی. این امر نیز نیاز به کمیسیون بورس و اوراق بهادار به نوار معاملاتی در هر سهام که در آن حسابرس نبوده است بازرسی توسط این شرکت حسابداری نظارت هیئت مدیره به مدت سه سال در یک ردیف.

تحلیلگران انتظار دارند که انتخابات نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر تهاجمی در چین و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است به احتمال زیاد نیز یک موضع منفی در پکن چین تبدیل به یک نگرانی بزرگتر در میان رای دهندگان از هر دو طرف. ایالات متحده انتظار می رود همچنان به دنبال محافظت از تکنولوژی آمریکا.

اما به عنوان وضعیت شدت بیشتری وجود دارد خطر برای بازار.

“شما نمی خواهید برای دیدن این دو اقتصاد به سرحد سر بدون در نظر گرفتن که در راست و چه کسی است گفت:” پیتر Boockvar رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Bleakley گروه مشاوره. او گفت ایالات متحده در صنعت نیمه هادی می تواند اعتبار زیادی از رشد آن در سال گذشته ot این واقعیت است که چین بوده است و مشتری آن را به عنوان به دنبال ساخت صنعت خود را دارد.

اقدامات ایالات متحده آمریکا علیه Huawei جاری شده منبع اصطکاک است. ایالات متحده محدود فروش در آمریکا عرضه به شرکت چینی از یک سال پیش به دلیل اعتقاد بر این استوار بود که درگیر در جاسوسی سایبری. در اوایل این ماه آن را پایین ترک خورده و حتی بیشتر با قوانین جدید با هدف Huawei در خانه چیپس. چین است که انتظار می رود به فشار توسعه خود صنعت برای تامین ارتباطات راه دور ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعمال نمی شد غیر منتظره و یا به عنوان شدید به عنوان آنها می شده اند. “اگر همه از ناگهانی در رسانه های چینی آنها گفتن مردم ‘خرید نیست اپل,’ شما می دانید این است در برخی از پیامدهای جدی” گفت: Boockvar. تحلیلگران اپل به عنوان یک برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر سهام به دلیل بزرگ آن پایه درآمد در چین و ساخت آن وجود دارد اما واقعیت این شرکای خود ارائه شغل برای صدها نفر از هزاران نفر از کارگران چینی نیز ممکن است کمک به جلوگیری از هر گونه مقابله به مثل با هدف ایالات متحده

JP Morgan استراتژیست گفت: آنها کمتر صعودی در سهام به دلیل چین تنش ها و نگرانی های که اقتصادی reopenings را نمی خواهد به اندازه کافی گسترده برای توجیه بازار رالی. در بدترین سناریو یک استراحت در ایالات متحده-روابط چین را بسیار شدید تاثیر بر سهام.

“یک شکست کامل از زنجیره تامین و تجارت بین المللی در درجه اول بین دو اقتصاد بزرگ (آمریکا و چین) را توجیه سهام معاملات به شدت پایین تر ،” جی پی مورگان تحلیلگران نوشت: در یک توجه داشته باشید. “به عنوان بازار برگزار قابل توجهی رالی (تقریبا ~40%) از آنجا که ما در خارج از اجماع صعودی تماس با ما شماره گیری کردن ما چشم انداز مثبت در سهام و می خواهم برای دیدن این خطرات سیاسی نشان می دهد نشانه هایی از عادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>