ایالات متحده موافقت خود را با پرداخت سانوفی و GSK $2.1 میلیارد دلار برای 100 میلیون دوز از coronavirus واکسن

یک بطری کوچک دارای برچسب "واکسن" برچسب برگزار می شود در نزدیکی های پزشکی سرنگ.Dado Ruvic | ایسنادولت ایالات مت

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

یک بطری کوچک دارای برچسب "واکسن" برچسب برگزار می شود در نزدیکی های پزشکی سرنگ.

Dado Ruvic | ایسنا

دولت ایالات متحده خواهد پرداخت داروسازی سانوفی و گلاکسو تا $2.1 میلیارد دلار به منظور توسعه و ارائه 100 میلیون دوز از توانایی های بالقوه خود coronavirus واکسن های شرکت های جمعه اعلام کرد.

بیش از نیمی از 1.5 میلیارد دلار استفاده خواهد شد برای حمایت از توسعه بیشتر از این واکسن از جمله آزمایش های بالینی. بقیه را برای تولید و تحویل 100 میلیون دوز از این شرکت ها گفت. ایالات متحده باید این گزینه به منظور اضافی 500 میلیون دوز آنها گفت.

"جهانی نیاز به یک واکسن برای کمک به جلوگیری از COVID-19 عظیم است و هیچ واکسن و یا شرکت خواهد بود قادر به پاسخگویی به تقاضای جهانی تنهایی" توماس Triomphe, معاون اجرایی رئیس جمهور و جهانی سر از شرکت سانوفی این واکسن را بدست آورد در بیانیه ای گفت:.

"از زمان شروع این بیماری همه گیر سانوفی اتحاد قوی تر آن عمیق علمی و تخصص و منابع برای کمک به حل این بحران همکاری با وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای باز کردن سریع مسیر در حال توسعه یک بیماری همه گیر واکسن و تولید در مقیاس بزرگ است."

مقامات بهداشت عمومی می گویند وجود دارد بدون بازگشت به "عادی" تا زمانی که یک واکسن علیه coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 17 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 667,808 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 150 واکسن در حال توسعه و با توجه به سازمان بهداشت جهانی با 25 در حال حاضر در آزمایش های بالینی.

این یک رکورد شکستن قاب زمان برای یک فرایند است که به طور معمول طول می کشد حدود یک دهه به توسعه موثر و ایمن واکسن. سریعترین-تا کنون واکسن توسعه برای اوریون در زمان بیش از چهار سال و با مجوز در سال 1967.

شرکت سانوفی و GSK اعلام مارس 14 که آنها تا به حال وارد یک توافق به طور مشترک ایجاد Covid-19 واکسن تا پایان سال آینده است. آن را سانوفی گفت: این امر repurpose تکنولوژی با استفاده از آن در واکسن آنفولانزا در حالی که GSK خواهد ارائه کمکی فن آوری طراحی شده به منظور افزایش پاسخ ایمنی واکسن.

شرکت سانوفی است که منجر به توسعه بالینی بالقوه واکسن و انتظار دارد که در مراحل اولیه بشر محاکمه برای شروع در ماه سپتامبر و به دنبال آن در اواخر مرحله آزمایشی تا پایان سال است. اگر واکسن ثابت می شود بی خطر و موثر شرکت های انتظار برای درخواست تصویب قانونی در نیمه اول 2021.

اعلام می آید کمتر از دو هفته پس از دولت آمریکا گفت: آن را خواهد پرداخت Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت BioNTech $1.95 میلیارد دلار به تولید 100 میلیون دوز از واکسن خود را اگر آن را ثابت می کند امن و موثر است.

روز پنجشنبه ارشد مدیریت مسئولان وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک کنفرانس تلفنی که Pfizer و رقیب مدرن آغاز شد که یک فاز و سه دادگاه برای آن پیشرو واکسن نامزد در روز دوشنبه در حال حاضر واکسن "چند صد نفر" ظرف چند روز اول.

HHS وزیر الکس آذر در بیانیه ای گفت: جمعه سبد واکسن مونتاژ ایالات متحده افزایش شانس است که "ما باید حداقل یک بی خطر و موثر واکسن به محض پایان این سال است."

"امروز سرمایه گذاری با پشتیبانی از شرکت سانوفی و GSK adjuvanted محصول تمام راه را از طریق آزمایش های بالینی و تولید بالقوه را به صدها میلیون نفر از امن و موثر دوز به مردم آمریکا."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب