آمریکا 7 روز به طور متوسط از coronavirus موارد موج 30% از هفته پیش

یک بیمار چرخ به هوستون متودیست بیمارستان به عنوان طوفان ابرها جمع آوری بیش از مرکز پزشکی تگزاس در میان جهانی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در هوستون, تگزاس, ایالات متحده, 22 ژوئن 2020.

Callaghan O’hare | ایسنا

ایالات متحده اضافه شده بیش از 31,000 جدید Covid-19 مورد در روز دوشنبه به عنوان هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدید همچنان به رشد و تعدادی از بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش می دهد در ایالات آریزونا و تگزاس با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

همانطور که از روز شنبه این کشور را هفت روز به طور متوسط روزانه جدید Covid-19 موارد افزایش بیش از 30 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تجزیه و تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. موارد در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 26 متحده در سراسر ایالات متحده از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا و مونتانا.

برخی از این کشورها گزارش شده رکورد به بالا, تک-روز افزایش coronavirus موارد هفته گذشته به عنوان آنها ramped تا تست و حرکت رو به جلو خود را مرحله به مرحله بازگشایی برنامه.

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا روز دوشنبه گفت که ایالات متحده هستند که با دیدن سرگرد خوشه در موارد جدید به عنوان یک “محوری هفته” است که می تواند تعیین کند که آیا “آنها در حال اوج به رشد نمایی یا نه.”

تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا در میان تعدادی از کشورهای عمدتا در سراسر جنوب آمریکا و غرب است که باید شاهد یک افزایش چشمگیر در موارد بیش از چند هفته گذشته به عنوان آنها شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

تگزاس اضافه شده 4,846 موارد جدید در روز دوشنبه آوردن آن هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی به 3,940 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. دولت دیده می شود بیش از 100% افزایش در آن هفت روز به طور متوسط در مقایسه با هفته پیش.

آریزونا است به طور متوسط حدود 2500 روزانه موارد جدیدی که از شنبه که حدود 94 درصد افزایش از یک هفته پیش.

کالیفرنیا شاهد یک پرش در آن روزانه گزارش از موارد مثبت در روز دوشنبه اضافه کرد 6,219 جدید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. این شکل جدید را درهم شکست قبلی خود تنها-بعد از ثبت 4,084 جدید تایید موارد از پنجشنبه گذشته با توجه به California Department of Public Health.

روز دوشنبه گزارش شماره شهرستان توسط ادارات بهداشت در سراسر کشور شامل برخی از هشدارهای به عنوان برخی از استان ها گزارش چند روز در مجموع پس از به روز رسانی خود را در مورد شمارش بیش از آخر هفته.

همانطور که از ژوئن 22, کالیفرنیا دیدن است هفت روز به طور متوسط نزدیک به 4,148 روزانه جدید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. این تعداد افزایش یافته است بیش از 32 درصد از یک هفته پیش. در حالی که روز دوشنبه به شکل یک چشم انداز مثبت آن تغییر نمی کند و به طور کلی خط روند به عنوان هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدید در حال حاضر شده است در افزایش دو هفته گذشته.

“مشکل این است که با رشد نمایی همه چیز به نظر می رسد نوعی باشه تا زمانی که همه از ناگهانی آن را نمی کند” گوتلیب روز دوشنبه گفت: در CNBC “Squawk Box.”

در ضمن 16 ایالت و واشنگتن دی سی گزارش داد کاهش موارد از جمله نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

مقامات بهداشتی باید اشاره کرد که می توانید آن را در هر نقطه از پنج تا 12 روز برای مردم به نمایش علائم از کروناویروس که می تواند تاخیر گزارش. هر محلی دولت در بخش بهداشت و درمان خود روش برای شمارش تعداد مورد ایجاد اعداد به نوسان بر اساس سطح تست انجام شده است.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان مانند موارد جدید و مرگ و میر هستند یک اقدام مهم از وقوع آن را به عنوان کمک می کند تا مقامات بهداشت سنج چگونه شدید آن ممکن است.

بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 افزایش شد در 16 متحده از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه.

تگزاس شده است, گزارش روز از ثبت سنبله در بستری شدن در بیمارستان و روزانه را افزایش می دهد در Covid-19 مورد در هفته های اخیر. از روز شنبه وجود دارد 3,110 مردم در حال حاضر بستری در تگزاس بر اساس هفت روز میانگین متحرک است که 43 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش با توجه به Covid پیگیری پروژه داده است.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: “اقدامات بیشتری در حال رفتن به لازم” اگر این معیارها در ادامه به صعود در نرخ فعلی به ماه جولای است.

“راه بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان راه که روزانه از موارد جدید خونتان — مطمئنا عمومی می تواند درک کند که اگر آن خوشه ادامه اقدامات اضافی می رویم لازم است به مطمئن شوید که ما حفظ سلامت و امنیت مردم این ایالت تگزاس در” ابوت گفت: در پاسخ به این که آیا او در نظر عقب برخی از دولت بازگشایی دستورالعمل.

ابوت قبلا در دفاع از این دولت را بازگشایی طرح گفت: وجود “واقعی بدون نیاز به ضامن دار برگشت بازگشایی کسب و کار در دولت است.” تگزاس یکی از اولین متحده به بازگشایی اقتصاد آن اجازه می دهد میله, رستوران ها و سالن های ورزشی برای از سرگیری عملیات در اوایل تا اواسط ماه مه.

“تمام راه را از طریق اوایل مارس تگزاس در حال حرکت بود در بسیار سازنده موقعیت” ابوت گفت. “و سپس در اطراف این زمان از روز یادبود افزایش یافت و این افزایش را حفظ کرده است و برای چند هفته در حال حاضر نیاز است که گام های بعدی گرفته شود.”

—CNBC Nate Rattner, William Feuer و نوح Higgins-دان کمک به این گزارش.

اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.