دو پیشرو قیمت نفت گزارش آژانس راه اندازی جدید آمریکا نفت خام معیار به رقیب WTI

یک نمایش هوایی از یک نفت خام در تاسیسات ذخیره سازی دیده می شود در آوریل 5 سال 2020 در کوشینگ اوکلاهما.

یوهانس EISELE | خبرگزاری گتی ایماژ

دو پیشرو قیمت نفت گزارش آژانس به طور جداگانه راه اندازی جدید آمریکا نفت خام معیار در روز جمعه به عنوان بخشی از تلاش برای رقیب آمریکا وست تگزاس اینترمدیت قرارداد آتی.

حرکت از S&P جهانی Platts و آرگوس مدیا می آید که هر دو سازمان به دنبال شکستن دور از سنتی محصور در خشکی سیستم بیش از دو ماه پس از ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ.

S&P جهانی Platts گفت: آن معیار جدید برای خام ایالات متحده به نام Platts آمریکا GulfCoast را انتخاب کنید (AGS) که منعکس کننده ارزش آب شیرین نور نفت خام عرضه شده از حوضه پرمین در غرب تگزاس و نیومکزیکو در عمده خطوط لوله به خلیج فارس.

آرگوس,’ جدید آشکار روزانه قیمت نفت خام ارزیابی آرگوس AGS نیز طراحی شده است تا منعکس کننده اهمیت رو به رشد ایالات متحده در سواحل خلیج فارس به عنوان یک عمده صادرات hub و به آدرس مداوم بازار نگرانی در مورد محصور در خشکی خام WTI معیار.

سازمان را با استفاده از روش های مختلف برای جدید خود را مربوطه قیمت ارزیابی.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی در $41.15 در هر بشکه در روز جمعه بعد از ظهر در اطراف 0.3% در حالی که آمریکا WTI آتی بود در $38.63 پایین در اطراف 0.2%. هر دو قراردادهای نفتی در سرعت بارگیری در این هفته سقوط بیش از 1.5% پس از ثبت خام ایالات متحده موجودی اطلاعات روز چهارشنبه کشیده قیمت پایین تر است.

چرا این قیمت ارزیابی در حال راه اندازی?

نفت برنت قیمت گذاری بر روی یک جزیره در دریای شمال تقریبا 500 متر از آب که در آن تانکر ذخیره سازی در دسترس است. در مقابل تحویل در محل برای WTI است محصور در خشکی و 500 مایل از آب در کوشینگ اوکلاهما.

این تفاوت تصور می شد که نشان داده شده یک نکته مهم در اواخر ماه آوریل به عنوان coronavirus شوک فرستاده آمریکا قیمت نفت غلت انرژی تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: در آن زمان.

آنها استدلال منتقله از راه آب crudes مانند برنت به مراتب بیشتر عایق به همه گیر بود چرا که آنها نسبتا آسان دسترسی به تانکر سازی از محصور در خشکی قیمت نمرات — از جمله کسانی که در آمریکا و کانادا و روسیه است.

یک نمای هوایی از تانکرهای نفت لنگر در نزدیکی بنادر ساحل طولانی و لس آنجلس در میان coronavirus همه گیر در آوریل 28, 2020 در سواحل کالیفرنیا.

ماریو تاما | گتی ایماژ

این کوشینگ hub متشکل از یک شبکه از نزدیک به دو دوجین خطوط لوله و 15 ذخیره سازی پایانه با توجه به CME Group. توپی 90 میلیون بشکه ظرفیت ذخیره سازی است و اغلب به عنوان “خط لوله چهارراه جهان است.”

S&P جهانی Platts در بیانیه ای گفت که آن را تا به حال تصمیم به راه اندازی AGS در دریافت بازخورد از تولید کنندگان و دیگران در ایالات متحده آمریکا بازار نفت تماس برای قیمت گذاری نفت خام معیار است که به طور مستقیم منعکس کننده آمریکایی light sweet crude ارزش در بازار جهانی است.

ورا Blei, جهانی, مدیر نفت در S&P جهانی Platts گفت: AGS را در بازار ایالات متحده “یک برنت از خود آن است.”

“این معیار نشان دهنده ارزش های ایالات متحده از نفت خام است که در آب های بین المللی متصل شده و رایگان از تحریف داخلی زیرساخت های اقتصاد,” او اضافه شده است.

‘سیاه, مارس’

در آوریل 20, نفت وست تگزاس اینترمدیت سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار در سابقه سقوط به عنوان کم به عنوان منفی 40 دلار در هر بشکه به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر منجر به تقاضای بی سابقه شوک.

آژانس بین المللی انرژی اجرایی مدیر Fatih Birol است پس از این گزارش پیشنهاد شده است که تا سال 2020 ممکن است دیده می شود به عنوان بدترین سال در تاریخ جهانی نفت بازارهای سیاه و سفید “مارس” به احتمال زیاد بدترین ماه تا کنون تجربه صنعت.

“ایالات متحده در بازار نفت خام بوده است گریه کردن برای یک جایگزین برای بی اعتبار تدارکات کوشینگ اوکلاهما” ریچارد سوان سرمقاله مدیر و آمریکا در S&P جهانی Platts در بیانیه ای گفت:.

“کوشینگ است برای چندین سال موفق به نشان دادن اقتصاد از نفت خام در این بازار است. شرکت کنندگان در بازار را به نام یک معیار است که به درستی منعکس کننده هسته فیزیکی بازار در سواحل خلیج فارس به جای محصور در خشکی ارزش مالی,” او اضافه شده است.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید