دو کشته و چهار در بیمارستان بستری و پس از نشت گاز در ویساکاپاتنام داروسازی واحد

کسانی که کشته شدند با توجه به نشت گاز در حال حاضر در داروسازی واحد.

ویساکاپاتنام:

دو نفر کشته و چهار نفر بودند به بیمارستان منتقل شد و پس از گاز به بیرون درز شب گذشته در یک دارویی واحد در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام.

کسانی که فوت کرده در ویساکاپاتنام واحد از شرکت Sainor علوم زندگی پلیس گفت که وضعیت در حال حاضر “تحت کنترل”.

دارویی واحد صنعتی شهرستان بندر را Parwada منطقه تعطیل بلافاصله به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از نشت benzimidazole گاز گزارش شده در حدود 11:30 pm توجه کنند.

“اوضاع تحت کنترل است در حال حاضر. دو نفر که فوت شد کارگران و حاضر بودند در نشت سایت (در زمان حادثه). گاز پخش نشده در هر نقطه دیگری” افسر ارشد پلیس Uday کومار به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

وزیر YS Jagan موهان ردی به دنبال اطلاعات در مورد این حادثه میگویند که در این صبح است.

آخرین حادثه می آید نزدیک به دو ماه پس از 11 نفر از جمله دو کودک کشته شدند و بیش از 1000 شد سمت چپ بیمار پس از گاز به بیرون درز در یک کارخانه مواد شیمیایی – LG پلیمرها تسهیلات در ویساکاپاتنام.

سمی استایرن گاز در حال فرار از مواد شیمیایی گیاهی است که بسته شده بود برای بیش از 40 روز به دلیل در سراسر کشور coronavirus مستند. سه روستاهای اطراف آن تخلیه شدند و مقامات رفت و خانه به خانه, شکستن در به بیرون ناخودآگاه قربانیان.

این حادثه بود که در مقایسه با بسیاری از سال 1984 بوپال نشت گاز یکی از بدترین حوادث صنعتی در تاریخ زمانی که گاز به بیرون درز از یک آفت کش های گیاهی توسط اتحادیه کاربید. حدود 3500 نفر کشته شدند. دولت آمار می گویند حداقل یک لاخ مردم همچنان به رنج می برند بیماری های مزمن است.

(با ورودی از آنی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im