توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مینیاپولیس برای 'ستایش خشونت'

Jaap Graham Bowes | NurPhoto | گتی ایماژتوییتر به سیلی "منافع عمومی متوجه" در یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور دو

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

Jaap Graham Bowes | NurPhoto | گتی ایماژ

توییتر به سیلی "منافع عمومی متوجه" در یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این نقض قوانین خود را مورد ستایش خشونت.

"ما اقداماتی در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز اما نگه داشته اند صدای جیر جیر در توییتر به دلیل آن مهم است که هنوز هم قادر به دیدن توییت داده شده و ارتباط آن در حال انجام امور عمومی اهمیت" این شرکت گفت: صبح روز جمعه.

پست سوال در اهداف تظاهرات در مینیاپولیس بیش از مرگ جورج فلوید. در برخی از مناطق خاص اعتراضات شده است پیشی گیرد و توسط شورش و غارت.

در سومین شب از اعتراضات اواخر پنج شنبه در مینیاپولیس اداره پلیس 3rd حوزه پایه از چهار افسران اخراج پس فلوید مرگ در بازداشت به آتش کشیده شد. چند blazes دیده شده است در بلوک های مجاور.

در دو توییتهایی تهمت و تهدید را در گارد ملی برای کنترل این وضعیت و با استفاده از عبارت "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

"من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس او گفت:" در توییتر سرزنش شهردار یعقوب فری برای ناآرامی های اجتماعی در این شهرستان است.

"....این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!"

فلوید درگذشت دوشنبه پس از یک افسر زانو در گردن در طول بازداشت. او دیده می شد در فیلم گفتن افسران "من نمی توانم نفس بکشم."

توییتر می گوید: آن زمان موضوع را با "بافت تاریخی" از آخرین خط از صدای جیر جیر آن پرچم جمعه. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به قول سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley که در دسامبر سال 1967 با استفاده از عبارت "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." Headley شد رئیس پلیس طی نژاد به اتهام تظاهرات و شناخته شده برای استفاده از "توقف و frisk" سیاست.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و بالا بردن فشار در توییتر پس از پلت فرم واقعیت-بررسی گمراه کننده و ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور در پست الکترونیکی-در رای گیری. او یک فرمان اجرایی را امضا بر روی رسانه های اجتماعی "سانسور" سه شنبه هدف قرار دادن شرکت ها اعطا مسئولیت حفاظت از طریق بخش 230 قانون ارتباطات نجابت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im