معلوم سگ از طریق یک بد خلق نوجوان فاز در دوران بلوغ بیش از حد

آن به عنوان جای شگفتی نیست به پدر و مادر توله سگ اما محققان در حال حاضر نشان داده است که سگ می تواند از طریق یک مودی نوجوان فاز بیش از حد. یک مطالعه جدید انجام شده در دانشگاه نیوکاسل در انگلستان نگاه در رفتار 368 سگ به عنوان آنها را از طریق رفت سگی, بلوغ (بین 5 و 8 ماه سن).

برای تست اینکه آیا سگ شورشی در برابر صاحبان خود را به عنوان آنها رشد می کنند تا محققان سطوح اطاعت به نمایش گذاشته شده توسط کارآموز راهنمای سگ. آنها نگاه به رفتار انواع نژاد (از جمله Labradors, Golden Retrievers و چوپان آلمانی) نسبت به هر دو انسان خود را “پدر و مادر” و غریبه ها در دوران بلوغ.

مانند خود انسان teenage همتایان سگ در این مطالعه به نظر می رسید به طرز محسوسی بیشتر سرکش در طول سالهای نوجوانی خود را.

برای مثال محققان متوجه شده است که سگ رفتن را از طریق بلوغ در زمان قابل ملاحظه ای طولانی تر برای پاسخ به فرماندهی “نشستن” بین سنین پنج و هشت ماه در مقایسه با زمانی که آنها جوان بودند ، این نافرمانی اتفاق افتاده است تنها زمانی که فرمان آمد از صاحبان آنها. هنگامی که غریبه پرسیده سگ ها در این گروه سنی به “نشستن” نوجوان, سگ, شد کمتر احتمال دارد به اطاعت از هر زمان دیگر در زندگی خود را.

محققان همچنین متوجه تفاوت بین چگونه امن سگ شد در دلبستگی خود را به صاحبان آنها و دشوار است که چگونه آنها در طول نوجوان خود در مرحله.

صحبت با نگهبان در پادکست اخیر رهبری محقق در این مطالعه دکتر لوسی آشر گسترش یافت و در این نقطه است. او اشاره کرد که “سگ که به نظر می رسد که نا امنی در فایل پیوست با صاحبان سگ شما ممکن است تماس بگیرید “clingy” به نظر می رسد که بسیاری از مشکلات در طول این نوجوان دوره است.” او فکر می کند دلیل این ممکن است شبیه به چگونه نا امن کودکان و نوجوانان اغلب تست عشق پدر و مادر در دوران بلوغ توسط جسورانه.

پس چگونه می تواند صاحبان مقابله با نوجوان خود سگ ؟ به گفته دکتر آشر دقیق همان راه پدر و مادر ایده آل باید واکنش نشان می دهند به مشکل فرزند. او می گوید که صاحبان سگ باید تشخیص دهند که این فقط یک مرحله گذر. به جای تنبیه چهار پا دوستان خود صاحبان باید نشان می دهد صبر و شکیبایی و پاداش رفتار خوب است. برای نوجوان, سگ درست مثل بچه های نوجوان, مجازات اغلب می تواند نتیجه معکوس و رفتار خود را بدتر.

این مطالعه مهم است زیرا اوج سگی, نوجوان احساس وحشت و نگرانی در روابط با صاحبان سگ به احتمال زیاد خود را به توله سگ جدید به یک پناهگاه. اما با توجه به مطالعه اثرات سگ بلوغ هستند به ویژه کاهش می یابد توسط یک سگ می شود به یک ساله. بنابراین اگر شما به خودتان پیدا کنید در برخورد با یک مودی نوجوان pup قطع در آن وجود دارد—آن را بهتر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>