هشدار سونامی پس از زلزله 7.7 می لرزد ساختمان در جنوب مکزیک

مردم باقی می ماند در خارج از Durango درمانگاه در شهر مکزیک در طول یک زلزله در میان COVID-19 بیماری همه گیر.Mex

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399
Tsunami Alert After 7.7 Earthquake Shakes Buildings In Southern Mexico

مردم باقی می ماند در خارج از Durango درمانگاه در شهر مکزیک در طول یک زلزله در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

Mexico شهرستان:

یک زلزله قدرتمند آمار سواحل جنوب مکزیک در روز سه شنبه, تکان خوردن ساختمان ها در شهر مکزیک صدها مایل دور, ارسال, مردم در حال فرار از خانه های خود به خیابان ها و راه اندازی یک هشدار سونامی.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از تلفات این زمین لرزه که بررسی زمین شناسی ایالات متحده در اندازه گیری بزرگی 7.4. این محور شد در سواحل اقیانوس آرام در ایالت اوآخاکا.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت هیچ گزارش های اولیه از آسیب اما اضافه کرد که او هنوز هم در انتظار گزارش از Oaxaca کوهستانی دولت است که به مزارع قهوه استراحتگاه های ساحلی و استعماری اسپانیا معماری.

آلبرتو Ibanez یک عکاس در اوآخاکا شهر به رویترز گفت این زمین لرزه در سمت چپ یک شکاف در دیوار داخلی در آپارتمان او زدم و کتاب و گلدان کردن قفسه.

"همه فرار را به خیابان آن واقعا قوی" Ibanez گفت.

رویترز شاهدان در شهر مکزیک دیدم هیچ نشانه های اولیه از آسیب و یا آسیب. پایتخت را به وزارت امنیت عمومی گفت: یک روگذر نشان داد "وجود دارد هیچ کاهش یافته ساختمان."

لرزه بزرگای بیش از 7 در حال زمین لرزه های بزرگ قادر به گسترده آسیب های سنگین. یک 7.1 ریشتری زلزله که زده مرکزی مکزیک در سال 2017 کشته 355 نفر در پایتخت و اطراف متحده است.

روز سه شنبه زمین لرزه تنظیم کردن هشدار سونامی برای یک شعاع 1000 متر (621 مایل) در اقیانوس آرام در سواحل مکزیک و مرکزی امریکا از جمله مکزیک و گواتمالا و السالوادور و هندوراس.

USGS گفت: کانون روز سه شنبه زلزله واقع شده بود 69 متر (43 مایل) شمال شرقی شهر Pochutla. آن را بسیار کم عمق تنها 26 متر (16 کیلومتر) زیر سطح زمین است که باید تقویت تکان دادن.

واقع در تقاطع سه تکتونیکی مکزیک یکی از جهان ترین زلزله خیز کشور است. پایتخت دیده می شود به عنوان آسیب پذیر به خصوص با توجه به محل آن را در بالای باستانی و دریاچه تخت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن