سعی کنید این 10 دقیقه مرتب به اصلاح برخی از جسمی و روانی خود را در فضای

همه ما چیزهایی در ستون در صفحه اصلی. و من معنی نیست که کسانی که در نهان انبوهی از چیزهایی که جمع خواهم به انجام لیست و یا کتاب شما می خواهید به عنوان خوانده شده—منظورم فیزیکی انبوهی از چیزهایی مانند ایمیل شما نیاز به مقابله با جعبه بازیافت و یا لباس های شسته شده و مانع پر از لباس.

آن شمع انرژی-drainers. آنها یک یادآوری بصری از چیزهایی است که هنوز هم قابل بازگشت نیست. دیدن آنها کشیدن و حتی اگر شما موفق به تبدیل شدن به کور به آنها هنوز هم وجود دارد, جنگیدن انرژی خود را و stomping بیش از همه خود را پاک کردن سطوح پرنیان.

صاف کردن شمع تا خود را روی میز یا کانتر نگاه neater—برای در حالی که کمی. (مرتب درهم و برهمی است که کمتر هرج و مرج از کثیف و درهم و برهمی است.) اما خلاص شدن از شمع در دسترس نباشد شما احساس می کنید خیلی خوب است. هنگامی که شما در واقع خود را کنار بگذارند کمی از زمان برای مقابله با این مسائل شما تکان خوردن آن انرژی احساس موفقیت. و فضایی خود را—و شما—لذت بردن از کمی جوشیدن ،

این آخر هفته: انتخاب یک شمع و مقابله با آن است.

آن را احساس می کند مانند انبوهی از درهم و برهمی در حال رفتن به مدت طولانی برای مقابله با, اما بسیاری از آنها می تواند حذف شود در کمتر از 10 دقیقه است. تا آخر این هفته یک تایمر تنظیم و به سرعت از بین بردن یکی از آنها است. فقط یکی—که همه شما نیاز به انجام و اتمام این پروژه آخر هفته خود را لیست. اما رک و پوست کنده سازمان ملل متحد-ستون پشته در اطراف شما است تا انرژی شما حتی ممکن است احساس انگیزه برای مقابله با فقط یکی بیشتر.

در اینجا چند نوع از شمع شما می توانید مقابله با:

چه شمع شما را در مقابله با این آخر هفته ؟

شما می توانید با گرفتن پروژه های آخر هفته حق در اینجا. به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با ما و دیگران با ارسال به روز رسانی ها و عکس ها در Instagram و توییتر با هشتگ #atweekendproject.

به یاد داشته باشید: این است که در مورد بهبود نه کمال. هر هفته شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به کار در انتساب ما به شما ارسال می شود و یا مقابله با یکی دیگر از پروژه شما شده است به معنی رسیدن به. آن را نیز به طور کامل و درست به جست و خیز یک آخر هفته اگر شما مشغول هستید و یا احساس تکلیف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im