اعتماد در دولت طول موج همه گیر اما مردم نا امید با مدیر عامل عملکرد

مردم در حال قرار دادن ایمان خود را در دولت ها در سراسر جهان به انجام کار درست در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که مدیران ارشد در حال شکست برای نشان دادن رهبری با توجه به یک گزارش جدید.

دولت در حال حاضر بیشتر قابل اعتماد تر از کسب و کار غیر انتفاعی و رسانه ها با توجه به مشاوره Edelman اعتماد فشارسنج گزارش که به بررسی بیش از 13000 نفر در 11 کشور از جمله آمریکا و انگلیس و هند و چین و سه شنبه منتشر شد. این در تضاد با Edelman ژانویه نظرسنجی که تا به حال کسب و کار به عنوان مورد اعتماد ترین نهاد و دولت و رسانه های وابسته به عنوان حداقل.

در حالی که شده است وجود دارد یک رکورد در افزایش اعتماد به دولت های این کشورها بررسی برخی از شکاف ها در حال ظهور است. از کسانی که در نظر سنجی در آمریکا 46 درصد گفت: آنها اعتماد دولت فدرال به “انجام آنچه درست است” اما این رقم بسیار بالاتر از زمانی که از مردم خواسته شد در مورد دولت های محلی در 66%. ایالات متحده بزرگترین اعتماد شکاف بین دولت فدرال و دولت های محلی از کشورهای مورد بررسی به دنبال آن ژاپن و فرانسه است.

“در مواجهه با یکی از بزرگترین سلامت و بحران های مالی در تاریخ مردم در حال تبدیل به دولت های خود را برای رهبری و امید” گفت: ادلمن مدیر عامل ریچارد ادلمن در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“سرعت و مقیاس مستندات شجاع عملکرد خدمات بهداشت عمومی و میزان هزینه های عمومی برای حمایت از بخش خصوصی نشان داده اند دولت گرفتن سریع اقدام قاطع. این خیره کننده چرخش برای دولت است که همواره در حال ورشکستگی و یا در نزدیکی پایین سلسله مراتب اعتماد,” او اضافه شده است.

اما وقتی که می آید به چه مدیران باید در برخورد با این بیماری همه گیر مردم ناامید هستند. تنها 29 درصد معتقدند رهبران کسب و کار در حال انجام یک “فوق العاده” کار از دست زدن به این بحران ملی و از رهبران حکومت به ثمر رساند 47 درصد و دانشمندان 53%.

و با وجود شرکت هایی مانند اپل و تسلا متعهد به کمک ماسک و هواکش نیمی از افراد مورد بررسی احساس کردند که کسب و کار به طور کلی بودند با قرار دادن مردم قبل از سود و بسیاری بر این باور بودند انجام یک کار ضعیف حفاظت از کارگران و یا مشتریان (41%).

“در حال حاضر از آن زمان برای کسب و کار به با حداکثر سرعت دویدن به جلو بسته تمرکز شیفت به بازگشایی اقتصاد است. این است که یک لحظه از حساب برای کسب و کار و وعده ذینفعان رویکرد در حال حاضر باید تحویل داده شده توسط پر کردن زنجیره تامین خود را با کسب و کارهای کوچک و حفظ و reskilling از کارگران” Edelman اعلام کرد.

پاسخ دهندگان نیز با احتیاط در مورد بازگشت به کار هنگامی که مستندات ها برداشته با 75 درصد اعتقاد داشتند که مدیران باید با احتیاط در مورد بازگشت به عملیات عادی.

شهروندان نیز مایل به اشتراک گذاشتن بیشتر از سلامت خود و داده های مکان با دولت برای کمک به پیگیری و حاوی ویروس با کسانی که در چین بیشتر مشتاق به انجام این کار (91%) و به دنبال آن هند در 78%. چین با راه اندازی یک “تماس نزدیک آشکارساز” در ماه فوریه در حالی که هند خود را منتشر Aarogya Setu برنامه در ماه گذشته.

در ایالات متحده, که در آن اپل و گوگل کار کرده اند با هم در “قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی” نرم افزار نیمی از افراد مورد بررسی خواهد بود مایل به ارائه اطلاعات خود را. در انگلستان که در آن یک تماس ردیابی برنامه مجموعه ای راه اندازی می شود در این ماه 59 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته آنها خواهد بود مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر با دولت است.

مردم نیز در مورد خبر جعلی با 67% نگرانی در مورد گسترش اطلاعات غلط در مورد ویروس. مردم در چین بیشتر نگران در مورد این (76%) با وزارت خارجه چین هفته گذشته انکار ادعای گسترش دروغ پس از اتحادیه اروپا گزارش یافت “شواهد قابل توجهی وجود دارد” از عملیات های مخفی در رسانه های اجتماعی.

نزدیک به نیمی (47 درصد) از آمریکایی ها گفت: آن مشکل است برای پیدا کردن اطلاعات قابل اعتماد در مورد ویروس های, بازتاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل برای راه رفتن به عقب در سخنان مانند نظرات بیش از تعداد روزانه coronavirus آزمون این کشور می تواند رسیدن به.

Edelman انتشار آن اعتماد فشارسنج گزارش در مجمع جهانی اقتصاد در داووس در هر سال است اما صادر اضافی بهار به روز رسانی برای درک تاثیر این بیماری همه گیر. این نظر سنجی بیش از 13000 نفر در اروپا و آمریکای شمالی و هند و ژاپن و مکزیک و عربستان سعودی و کره جنوبی حاضر بین 15 آوریل و مارس 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>