مغلوب ساختن پیشی جستن انکار در فضل طرح توجیهی “قابل توجه”: جان بولتون

Trump's Denial On Russian Bounty Plan Briefing 'Remarkable': John Bolton

بولتون گفت که تهمت واکنش نشان داد که او نمی شنده امنیت نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا. (فایل)

واشنگتن دی سی:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار از گزارش های رسانه ای که او در جریان توسط مقامات اطلاعاتی از اتهام توطئه بین روسیه و طالبان بیش از کشتن سربازان ایالات متحده در افغانستان است “قابل توجه” سابق مشاور امنیت ملی (NSA) جان بولتون گفت: در روز یکشنبه (به وقت محلی).

“آن است که بسیار قابل توجه رئیس جمهور را به بیرون رفتن از راه خود را به می گویند که او شنیده نمی هر چیزی در مورد آن. یکی می پرسد چرا او را چیزی شبیه به آن؟” بولتون گفت: در طول یک ظاهر در NBC News broadcaster.

روز جمعه نیویورک تایمز اشاره کرد unnamed منابع دولت چه کسی گفت که برنده شد با ارائه یک گزارش اطلاعات که ادعایی که مسکو ممکن است ارائه شده نعمت به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه را تکذیب کرد که تا کنون در جریان این موضوع اضافه کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس و رئیس ستاد علامت مراتع نیز داده نشده اطلاعات در مورد اتهامات. رئیس جمهور ناودان روزنامه برای گسترش آنچه که او به نام جعلی اخبار.

در یک جداگانه ظاهر در سی ان ان پخش در روز یکشنبه بولتون گفت که تهمت واکنش نشان داد که او نمی شنده امنیت نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

“این واقعیت است که رئیس جمهور احساس می کند مجبور به صدای جیر جیر در مورد داستان اخبار در اینجا نشان می دهد که چه اساسی خود را تمرکز است نه امنیتی از نیروهای ما اما آیا او به نظر می رسد مانند او توجه نیست. بنابراین او گفت: خوب هیچ کس به من گفت: بنابراین شما نمی توانید سرزنش من” بولتون گفت.

سفارت روسیه در ایالات متحده رد نیویورک تایمز’ اتهامات و تهمت و دولت را به اقدام پس از ماموریت دیپلماتیک دریافت تهدیدات پس از داستان منتشر شده است.

طالبان نیز محروم روزنامه اتهامات و افزود که آنها تلاش در مانع خروج نیروهای آمریکا از افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید