مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ یک “محرومیت” از علم کارشناسان و حقایق جان کری می گوید

ایالات متحده “reneged در نقش خود به عنوان رهبر جهان آزاد” تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شکست خورده در پاسخ به coronavirus بحران با توجه به سابق وزیر امور خارجه, جان کری.

صحبت به CogX کنفرانس در لندن در روز دوشنبه, کری ناودان جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “بی پروا” در پاسخ به Covid-19 همه گیر و گفت: آمریکا تا به حال موفق به نشان می دهد بین المللی رهبری از طریق بحران است.

“شانس بودند علیه ما در ابتدا از آنجا که شما تا به حال چین است که همیشه تا حدودی مرموز و که به وضوح شروع به مدیریت اخبار در آغاز شما تا به حال ایالات متحده با یک رهبر است که هیچ توانایی برای گفتن حقیقت و یا آن و یا منجر به,” او گفت:.

کری به عنوان وزیر امور خارجه تحت ریاست جمهوری باراک اوباما از سال 2013 تا 2017.

“رئيس جمهور در اوایل و اقدام قاطع به سرعت گسترش coronavirus مانع از حدود 60 میلیون عفونت در ایالات متحده و ذخیره تا دو میلیون آمریکایی زندگی” سارا ماتیوز دستیار ویژه رئیس جمهور و معاون دبیر مطبوعاتی در کاخ سفید گفت: CNBC از طریق ایمیل. “این دولت ادامه خواهد داد ما مبتنی بر علم به عنوان رویکرد ما همچنان با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد ما.”

این گونه جدید از coronavirus آلوده تقریبا 2 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن بیش از 112,000 در سراسر کشور است.

یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه توسط دانشگاه کالیفرنیا در برکلی ادعا کرد که با خاموش کردن سفارشات بیش از دو ماه گذشته کمک به جلوگیری از تقریبا 5 میلیون اضافی ایالات متحده coronavirus موارد است.

با این حال جان کری گفت: نمایندگان در این رویداد روز دوشنبه که رهبری ضعیف در چین و ایالات متحده و همچنین تهمت حملات بر این که “به طور قابل توجهی” تاخیر در نوع واکنش جهانی همه گیر بود موجه و اضافه کرد که در آنجا نیز شده بود یک شکست در میان رهبران جهان در دست زدن به بحران است.

“هر رهبر می تواند ایستاده اند تا در G-20 و گفت:” ما اکثر کشورهای توسعه یافته ما بزرگترین منابع ما در حال رفتن به بسیاری نهفته به دلیل راه ما زندگی می کنند بنابراین ما باید به حرکت می کند.’ و این اتفاق نمی افتد” او گفت:.

با این حال کری اذعان کرد که “برخی از چیزهایی که فقط در ایالات متحده می تواند انجام دهد” یادآوری واکنش دولت اوباما به آفریقای غربی شیوع ابولا در سال 2014.

“من هرگز فراموش نشستن در وضعیت اتاق گفت که 1 میلیون نفر از مردم رفتن به مرگ بیش از چهار ماه اگر چیزی اتفاق نمی افتد,” او گفت:.

“رئیس جمهور اوباما بلافاصله مستقر 4,000 نیروهای نظامی به غرب آفریقا است. ما نمی دانیم که آنچه ما نمی دانیم اما ما می دانستیم که ما تا به حال به احضار یک پاسخ جهانی. بنابراین در پایان با ابولا 11,000 نفر کشته شدند — 11,000 بیش از حد بسیاری آن را یک تراژدی اما آن را نه یک میلیون.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر تا به حال به کار گرفته شده در زمان بحران بهداشتی “cavalierly” و “بی پروا,” جان کری ادعا کرد.

“رئیس جمهور اوباما قرار دادن با هم یک راهکار برای هر دولت است که به دنبال ما — آن اتفاق افتاده است را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — و آنها آن را انداخت دور آنها آن را نادیده گرفته است,” او گفت:. “این یک انکار علم است. این یک محرومیت از کارشناسان. آن را انکار حقایق و شواهد توسط procrastinators توسط منکران توسط افرادی که می خواهید به زندگی می کنند با جایگزین واقعیت است.”

تحت تهمت رهبری, کری گفت: ایالات متحده در حال تسلیم قدرت خود را برای رهبری کشورهای دیگر در ارزش ها و اصول بود که در محل پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

“ایالات متحده است و بدیهی است که شده است بسیار صدمه دیده است در چند سال گذشته با توجه به این که رهبری آن نبوده است, حال حاضر,” او گفت:. “ایالات متحده reneged در نقش خود به عنوان رهبر جهان آزاد و امروز با صراحت وجود ندارد و رهبر جهان آزاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سقوط کرده است رای دهندگان در انتخابات میان Covid-19 شیوع اما رئیس جمهور آشکارا سرزنش که و چین برای گسترش ویروس این ادعا آنها و سنن اولیه شیوع.

این گونه جدید از coronavirus فکر این است که در سرچشمه حیات وحش بازار یا بازار در چین در شهر ووهان بود که در آن برای اولین بار ثبت شده در اواخر ماه دسامبر.

چین پس از مواجه اتهامات که آن را نکردن اطلاعات بحرانی در Covid-19 از چه کسانی و با تاخیر گزارش سویه جدیدی از کروناویروس به سازمان است.

اگر چه چینی رهبر خلق چین در استدلال این کشور عمل کرده و با شفافیت در طول بحران چین است و مقاوم در برابر مطابق با که رسیدگی به جهانی دست زدن به این بیماری همه گیر.

چینی سفیر انگلستان گفت: Sky News در ماه گذشته که به چین اجازه می دهد بررسی شیوع — “اما نه در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im