مغلوب ساختن پیشی جستن چین در کنفرانس مطبوعاتی می تواند علامت پایان خود محتاط رویکرد به پکن

رئیس جمهور چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پکن ،

Artyom ایوانف | TASS | گتی ایماژ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که برگزاری یک کنفرانس خبری در “چین” در روز جمعه اما او از ارائه جزئیات به عنوان به آنچه که او می گویند.

حتی بدون هیچ گونه جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز پنج شنبه در کاخ سفید بود به اندازه کافی برای ارسال به بازارهای غلت.

بین 3:15 بعد از ظهر زمانی که خبر جمعه پايه بلند كن بادي آمار سیم و 4:00 p. m. از روز معاملاتی شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش 300 امتیاز دادن تا مثبت آن سود به صورت روز و پایان دادن به پایین نیم درصد است.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به سوالات از CNBC در مورد محتوای فردا انتخابات ریاست جمهوری اعلام خواهد شد.

برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است تشدید فشار بر پکن بیش از آن ادعا پوشش از اوایل coronavirus موارد و تهمت علنا سرزنش چین برای هر دو ویروس خود را و برای آن outsized شدت در ایالات متحده است.

پکن به نوبه خود پیشنهاد کرده است که ویروس سرچشمه در ایالات متحده خدمات اعضای یک ادعا به طور گسترده ای رد بین المللی توسط کارشناسان بهداشت و درمان.

در هفته گذشته فشار از ایالات متحده گرفته تا جدی تر به نوبه خود در پاسخ به پیشنهاد چینی امنیتی قانون است که تهدید طولانی مدت استقلال از هنگ کنگ. این قانون به طور رسمی تایید پنج شنبه توسط چین مردم را به کنگره می رود به جرم ترین شکل از اعتراض سیاسی زیر پتو ممنوعیت “فتنه” و “براندازی.”

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo تحویل گزارش به کنگره اعلام کرد که دلار هنگ کنگ بود دیگر مستقل از چین است.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” Pompeo در بیانیه ای گفت و همراه با گزارش.

تغییر در هنگ کنگ وضعیت بلافاصله خدشه دار این مستعمره سابق بریتانیا را مطلوب روابط تجاری با ایالات متحده است که تا کنون بدان معنی است که دلار هنگ کنگ بوده است در امان مجازات تعرفه ها که مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجارت با سرزمین اصلی چین است.

وزارت امور خارجه لازم بود به موضوع یک عزم و اراده در هنگ کنگ استقلال تحت دموکراسی قوانین تصویب شده توسط کنگره در اواخر سال گذشته. این قانون همچنین مستلزم آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تحریم های خارجی که تضعیف “آزادی های اساسی و استقلال در هنگ کنگ است.”

برای سرمایه گذاران ابطال از هنگ کنگ مورد علاقه وضعيت بدترین نتیجه روز جمعه در کنفرانس خبری. اما آن را به دور از تضمین شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و تمایلی به اقدام در چین است که می تواند نکته را تیره و تار روابط دو جانبه به یک رویارویی آشکار. به عنوان رئیس جمهور تهمت است آگاه از ایالات متحده وابستگی متقابل با چین به عنوان یک بازار برای آمریکا صادرات و تامین کننده کالاهای تولید شده. او هنوز هم معتقد است که فاز یک معامله تجاری امضا شده در ماه ژانویه می تواند و خواهد شد دیده می شود به عنوان یکی از نقاط ریاست جمهوری خود انجام یک کلید وعده انتخاباتی او در سال 2016.

به همین ترتیب پس از coronavirus برای اولین بار وارد آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده اشتهای کمی برای امضای هر گونه قانون او فکر می کند می تواند مانع بهبود اقتصادی.

اما این می تواند همه تغییر جمعه.

در روز چهارشنبه مجلس اکثریت به تصویب یک لایحه در مجلس سنا که نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه گزارش به کنگره شناسایی چینی مقامات دولتی آن معتقد است مسئول مجبور بازداشت تا 2 میلیون قومی مسلمانان شناخته شده به عنوان Uyghurs در سین کیانگ.

این اویغور حقوق بشر سیاست عمل 2020 محکوم حزب کمونیست چین برای درمان آن از Uyghurs و آن نیاز به وزارت امور خارجه برای انجام یک ارزیابی دقیق از موارد نقض حقوق بشر رخ داده در سین کیانگ و ارائه آن به کنگره است. این لایحه به تصویب مجلس 413-1.

با وجود این لایحه را وتو ضد اکثریت در هر دو مجلس تهمت است و در عین حال نشان می دهد که آیا او آن را نشانه دیگری موضوع است که می تواند آمد تا در روز جمعه در کنفرانس خبری.

اگر تهمت بود به امضای اویغور لایحه در روز جمعه, برای مثال, اما نه به رسمی گام به لغو هنگ کنگ مورد علاقه, وضعیت, این امر به احتمال زیاد به عنوان یک محتاط تر رویکرد و استقبال سرمایه گذاران.

یکی دیگر از پتانسیل مسئله که تهمت می تواند افزایش پنج شنبه است که در جریان درگیریهای مرزی بین چین و هند که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است به واسطه است. در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته بود به نارندرا نخست وزیر هند در مورد اختلاف است. “او را در خلق و خوی خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مودی.

عوامل دیگر وجود دارد تهمت گزارش توزین با توجه به چین که بزرگتر از هر سیاست و موقعیت. یکی افزایش احساسات ضد چین و احساسات عمومی در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در تلاش است تا سرمایه گذاری در تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که می گویند آنها نامطلوب مشاهده کردند.

حمله تبلیغات با هدف presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به تصویر بکشد او را به عنوان بیش از حد دوستانه به چین وجود دارد و تلاش برای چوب به معاون سابق رئیس جمهور با moniker “پکن بایدن.”

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین تلاش می کند به رنگ حریف خود را به عنوان “soft در” چین مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل باید به نظر می رسد دشوار در چین است. تا کنون این بوده است که زمانی عمدتا از طریق توییتهایی.

روز جمعه آمریکایی ها خواهد شد یک فرصت برای دیدن اگر وجود دارد یک نیش پشت مغلوب ساختن پیشی جستن چین پوست.

— CNBC تاکر هیگینز و تام Franck کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im