مغلوب ساختن پیشی جستن وزد فرمانداران بیش از جورج فلوید تظاهرات: ‘بسیاری از شما ضعیف هستند’

این یک فایل عکس نشان دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به اعضای نظامی از طریق تلفنی از او Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا روز شکرگزاری در روز 22 نوامبر سال 2018 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — WASHINGTON — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد فرمانداران در طول تلفنی روز دوشنبه پس از تظاهرات گسترده بر پلیس کشتن یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته است.

“شما باید برای تسلط, اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از مهناز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به فرمانداران با توجه به صوتی از تماس اول به دست آمده توسط رادیو فردا.

“شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

این رئیس جمهور افتخار است که خود را در شهر واشنگتن “بود که تحت کنترل بسیار خوب است اما ما در حال رفتن به آن را تحت کنترل خیلی بیشتر. ما در حال رفتن به جلو و در هزاران نفر از مردم است.”

پلیس ایستاده با سوزاندن موانع در مقابل کاخ سفید در اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در واشنگتن در 31 ماه مه سال 2020 است.

ساموئل کروم | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این تماس بود که بسته به مطبوعات.

قبلی کاخ سفید در کنفرانس تلفنی با فرمانداران شده اند باز به هر فرماندار علاقه مند به شرکت بود اما روشن نیست که آیا این تماس من با همون فرمت و سخنگوی پاسخ نمی دهند به CNBC سوال در مورد که در تماس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تشویق فرمانداران به یک خط سخت تر با معترضان که به خیابان آمده اند در ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی است.

رئیس جمهور لفاظی در این تظاهرات که سرچشمه در مینیاپولیس, می ایستد در تضاد به تماس های اخیر برای فرمانداران به تسلیم به خواسته های معترضان به بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران دوشنبه.

حداقل یک فرماندار دموکرات جی پریتزکر ایلینوی تحت فشار قرار دادند در برابر رئیس جمهور در این تماس بنا به گزارش ها گفتن تهمت خود را در تفرقه و بلاغت نبود کمک به این وضعیت است.

“من نمی خواهم خود را در شعارهای زیادی هم به خصوص با توجه به کوروناویروس. شما می توانید انجام داده ام بسیار بهتر کار” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به گفته نیویورک تایمز’ نیک Corasaniti.

CNBC رسیده به کاخ سفید در مورد ارز با پریتزکر و این داستان به روز خواهد شد با یک پاسخ اگر یکی وجود دارد.

تماس تنها آخرین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن با عصبانیت خواستار شدید تر اعمال می شود در مقابل تظاهرات گسترده.

بیش از آخر هفته به عنوان تظاهرات فوران در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش دموکراتیک شهرداران و فرمانداران رسانه ها و آنارشیست جنبش Antifa, جو بایدن و “اراذل و اوباش” برای تظاهرات که به خشونت تبدیل شد و در بسیاری از شهرستانها.

تظاهرات گسترده انجامید سراسر کشور در هفته گذشته پس از فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه مرده در مینیاپولیس پس از دوخته شدن به زمین توسط افسر درک چوین برگزار شد که زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

چوین که رفتار با فلوید دستگیر شد در تصویری دستگیر شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد.

در حالی که تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و خشونت و غارت فوران های متعدد در شهرستانها بیش از آخر هفته به عنوان گروه از معترضان با ماموران اجرای قانون. حداقل 4,400 افراد دستگیر شده در ارتباط با تظاهرات به گفته آسوشیتد پرس.

این است که در حال توسعه داستان لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>