مغلوب ساختن پیشی جستن به ماندن در واشنگتن به حفظ نظم و قانون در آمریکا تظاهرات

Trump To Stay In Washington To Maintain Law And Order Amid US Protests

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به لغو سفر خود را در میان سنبله در coronavirus موارد در بسیاری از کشورهای. (فایل)

واشنگتن:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه لغو یک برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته سفر به گلف رفت و آمد مکرر در بدمینستر نیوجرسی و گفت که او ماندن در واشنگتن “را به مطمئن شوید که قانون و نظم اجرا شده است.”

“Arsonists دولت برای غارتگران و آشوبگران شده اند تا حد زیادی متوقف شد” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “من در انجام آنچه لازم است برای امن نگه داشتن جوامع ما و این مردم را به عدالت به ارمغان آورد!”

مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد شده است تا یک خط سخت در از بین بردن هر کسی یا خرابکاری آمریکا بناهای تاریخی و تهدید به استفاده از زور در برخی از معترضان به عنوان فعالیت سیاسی در برابر نژادی و بی عدالتی در نوردد کشور است.

صدها غیر مسلح واشنگتن گارد ملی و نیروهای آماده به کار برای کمک به پرسنل اجرای قانون با حفاظت از آثار تاریخی پس از معترضان تلاش کردند به پاره کردن یک مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در یک پارک در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه.

خواستار حذف این آثار آمده در رابطه با زندگی ماده تظاهرات که برانگیخته توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به لغو سفر خود به نیوجرسی می آید در میان سنبله در coronavirus موارد در بسیاری از کشورهای.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: لغو نمی شد مربوط به نیوجرسی نیاز است که بازدید کنندگان از کشورهای با بالا coronavirus عفونت نرخ خود-قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از یکی از کشورهای با نرخ بالا آریزونا در اوایل این هفته.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)