مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعزام ارتش به عنوان جورج فلوید ادامه اعتراضات به لرزش آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه اظهارات در مقابل رسانه ها در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.

معاونت | خبرگزاری گتی ایماژ

واشنگتن-به عنوان ملت آماده برای یک شب دیگر از تظاهرات خشونت آمیز را برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی اگر متحده و شهرستانها موفق به سرکوب تظاهرات.

“من از بسیج همه دولت های فدرال و محلی منابع نظامی و غیر نظامی برای حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک عجله مرتب آدرس در کاخ سفید است.

“امروز من به شدت توصیه می شود به هر استاندار برای استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان. شهرداران و فرمانداران باید ایجاد قریب به اتفاق حضور تا خشونت quelled,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها گفت:” رئيس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف کوتاه استناد به قیام, قانون کهنه قانون از سال 1807 که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار فعال وظیفه نیروهای ایالات متحده برای پاسخ به اعتراضات در شهرستانها در سراسر کشور. “در این زمان رئیس جمهور است و نه تصویب قیام قانون” یک مقام ارشد وزارت دفاع گفت: با توجه به CNBC. “من به شما مراجعه به کاخ سفید برای بیشتر است.”

در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او “سریع و قاطع عمل برای محافظت از ما سرمایه بزرگ, Washington, DC” و اضافه کرد “چه اتفاقی افتاد در این شهرستان شب گذشته بود و در کل رسوایی است.”

“به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال.”

به عنوان رئیس جمهور صحبت کرد, پلیس ضد شورش و پلیس نظامی در خارج از کاخ سفید شد و با استفاده از گاز اشک آور برای پاک کردن معترضان از میدان لافایت یک میدان عمومی در مقابل رئیس جمهور اقامت.

پس از اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ خانه سفید و راه می رفت از طریق میدان و آن را به نظر می رسد به شدت به عنوان اینکه پلیس ضد شورش بود به زور پاک مربع برای تنها هدف از پاکسازی یک مسیر برای رئیس جمهور.

هنگامی که او رسیده سمت دور از میدان تهمت مطرح مقدس در مقابل کلیسای جان که تعیین شده بود در آتش توسط معترضان شب قبل از. رئیس جمهور نمی سعی کنید به صحبت کردن با هر یک از معترضان اما ترک کمی شک به عنوان به که در آن همدردی خود را دراز.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی را از طریق پارک لافایت به مراجعه به سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر از کاخ سفید در جریان اعتراضات بیش از نابرابری نژادی در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 1 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس به دنبال یک تعطیلات آخر هفته که در آن او را تهدید معترضان جمع شده بودند در خارج از دروازه های کاخ سفید با وعده “سگ باطل” و “شوم سلاح.”

در طول تلفنی با فرمانداران دوشنبه تهمت berated آنها را برای استفاده نمی شدیدتر تاکتیک برای سرکوب تظاهرات که باید روشن ده ها تن از شهرستانها آمریکا از هفته گذشته هنگامی که فلوید, 46, یک غیر مسلح سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس.

“شما باید برای تسلط, اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما. شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای. شما باید برای تسلط بر” رئیس جمهور گفت: فرمانداران.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار فرمانداران به بسیج بیشتر گارد ملی واحد به نام برای 10 سال زندان برای تظاهرات خشونت آمیز و موثر سرزنش فرمانداران خود را برای ناآرامی های نژادی در کشورهای خود را.

“تنها زمانی [تظاهرات خشونت آمیز هستند] موفق زمانی است که شما ضعیف هستید. و بسیاری از شما ضعیف هستند” تهمت شنیده می شود گفت: در این نوار صوتی.

تهمت نیز گفت: فرمانداران او در قرار دادن ملت بالاترین-رتبه بندی نظامی افسر “مسئول است.”

“به طور کلی Milley اینجا است که رئیس ستاد مشترک یک جنگنده جنگجو و بسیاری از پیروزی ها و بدون ضرر و زیان. و او متنفر است برای دیدن راه آن به کار گرفته در کشورهای مختلف است. و من فقط او را در اتهام” تهمت و گفت: فرمانداران.

آن را بلافاصله روشن نیست چه رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley خواهد بود وظیفه با عنوان آن مربوط به ناآرامی های داخلی در سراسر کشور. پنتاگون اضافه شده چند جزئیات.

“رئیس ادامه خواهد داد به توصیه وزیر دفاع” پنتاگون سخنگوی ارتش ایالات متحده سرهنگ سرهنگ کریس میچل گفت CNBC.

همانطور که از صبح روز دوشنبه 23 ایالت و ناحیه کلمبیا بسیج بیش از 17,000 گارد ملی پرسنل در حمایت از دولت و مقامات محلی. بیش از 45000 نفر از اعضای گارد ملی در حال حاضر حمایت از coronavirus پاسخ تلاش خود را به فرمانداران جهت.

در داخل کاخ سفید کمی وجود دارد اجماع شنبه بیش از آنچه تهمت باید انجام بعدی. برخی از مشاوران توصیه رئیس جمهور به ارائه یک آدرس رسمی به ملت خواستار آرامش و وحدت است.

دیگر مشاوران توصیه می شود که برگ برنده را مخالف رویه و تشدید فدرال پاسخ و از جمله تهمت استناد به 1807 قیام عمل به سفارش فدرال آمريکا به واشنگتن دی سی

آدرس شنبه شب به نظر می رسد به عنوان یک راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن-نخ و سوزن از طریق هر دو طرف از مشاوره او دریافت: برای رسیدگی به ملت اما برای استفاده از این آدرس به تهدید شدیدتر عمل است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کتاب مقدس در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا پس از راه رفتن در سراسر پارک لافایت از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.

معاونت | خبرگزاری گتی ایماژ

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اقدام به همدردی با معترضان و با فلوید خانواده در طول سخنان او تحویل در یک SpaceX راه اندازی در فلوریدا.

“من درک می کنم درد است که مردم احساس ناروا” گفت. “ما از حق صلح آمیز معترضان و ما صدای خود را درخواست. اما آنچه که ما در حال حاضر شاهد در خیابان های شهرهای ما هیچ ربطی به عدالت یا صلح.

“حافظه از جورج فلوید است که رسوا توسط تظاهر, غارتگران و آنارشیست ها. خشونت و خرابکاری است که توسط رهبری Antifa و دیگر رادیکال جناح چپ گروه که وحشت, معصوم, از بین بردن مشاغل صدمه زدن به کسب و کار و به آتش کشیدن ساختمان ها است.”

اما حتی در خود اسکریپت همدردی تهمت نمی تواند کمک کند اما سیاسی به تظاهرات توسط سرزنش “رادیکال جناح چپ شدند.”

صرفه جویی در خود را برای سفر به فلوریدا تهمت صرف باقی مانده از تعطیلات آخر هفته به طور موثر نافی پیام از سخنان خود وجود دارد تویت کردن تهدیدات خواستار نظامی برای سرکوب تظاهرات و خواستار بازداشت های بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو