مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف رسانه های اجتماعی شرکت ها با فرمان اجرایی پس از توییتر واقعیت-چک توییت خود

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در سراسر جنوب چمن پس از بازگشت به کاخ سفید در واشنگتن در 27 مه سال 2020 است.

اولیویه Douliery | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه یک فرمان اجرایی را امضا سرکوب “سانسور” توسط سایت های رسانه های اجتماعی یک حرکت به طور گسترده ای دیده می شود که توسط منتقدان به عنوان اقدامی تلافی جویانه در برابر توییتر تصمیم به سیلی واقعیت-چک کردن برچسب بر روی رئیس جمهور توییتهایی.

بدون اقدام کنگره وجود دارد محدودیتی برای آنچه که تهمت می توانید با فرمان اجرایی. رئیس جمهور روز پنجشنبه گفت که او در واقع به دنبال قانون در علاوه بر این به منظور.

دادستان کل ویلیام Barr که همچنین با حضور در امضای گفت: وزارت دادگستری نیز به دنبال شکایت شرکت رسانه های اجتماعی.

منظور اجرایی آمد و دو روز پس از توییتر برای اولین بار اضافه شده هشدار لینک کلیک کنید برای دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و دعوت از خوانندگان به “دریافت حقایق است.” توییت ساخته شده یک سری از ادعا در مورد دولت-led پست الکترونیکی-در رای گیری خدمات موضوع تهمت است برافراشته در برابر در هفته های اخیر.

برچسب وقتی کلیک رهبری توییتر کاربران را به یک صفحه توصیف تهمت و ادعا می کند که “بی اساس.”

منبع: توییتر

“مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به یک انتخابات تقلب.’ اما واقعیت-چکرز می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در برگه های رای که مربوط به رای دهندگان تقلب” توییتر واقعیت-چک کردن صفحه گفت: با استناد به گزارش از سی ان ان واشنگتن پست و دیگر رسانه های خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد – توییتر – متهم غول رسانه های اجتماعی از “دخالت” در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و تلاش برای “سانسور” او.

“اگر اتفاق می افتد که ما دیگر آزادی ما. من هرگز اجازه دهید آن اتفاق می افتد!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه شب.

رئیس جمهور قبلا توییتی که “جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید شد و به سرعت با انتقاد. “به جای تهدید به تعطیل توییتر آن را حس بیشتری را برای او به عقب تا موقعیت خود را با استفاده از شواهد به جای اقدام ترسناک شبیه به کینه جویی او – چین – با تهدید به تعطیل کردن هر چیزی که می ایستد در راه خود گفت:” ری والش دیجیتال آزادی سایت ProPrivacy.

“تا آنجا که او ممکن است مایل در غیر این صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه رئیس جمهور از توییتر گفت:” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ارشد قانونی وکیل کیت Ruane پس از یک پیش نویس از اجرایی نظم عمومی ساخته شده بود. “این منظور اگر صادر شده خواهد بود آشکار و خلاف قانون اساسی تهدید به مجازات رسانه های اجتماعی شرکت ها که دلگیر رئیس جمهور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به مدت طولانی تحت فشار توییتر را به اقدام علیه خود را مکرر و غالبا با انتقاد از استفاده از پلت فرم. از 18,000-به همراه غلط یا گمراه کننده و ادعاهای ناروا ساخته شده است که به عنوان رئیس جمهور بیش از 3,300 ساخته شد در توییت با توجه به واشنگتن پست.

کسانی که خواستار عمل به تب زمین این هفته به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: ساخت بی اساس پیشنهادات که MSNBC لنگر جو Scarborough ممکن است درگیر شده اند و مرگ در سال 2001 سابق خود کارمند زمانی که او خدمت در کنگره است.

این کارمند را خواسته ایم توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی برای حذف تهمت توييتها در این موضوع. “من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد — حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آوردن” به مرد زن مرده نوشت: در نامه ای به دورسی.

توییتر حاضر به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی Scarborough. اما دورسی روز چهارشنبه در دفاع از شرکت خود واقعیت-چک کردن برچسب و گفت توییتر را “در ادامه به این نکته اشاره نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.”

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش شده بود نشان داد یکی از متحدان خود را در مجلس سنا در حال حاضر سوال که آیا توییتر به حال ضبط آن حمایتهای قانونی تحت قانون ارتباطات نجابت. که قانون محافظت توییتر و وب سایت های دیگر از تحمل مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران آن است.

که سناتور جمهوری خواه جاش هالی از میسوری قول داد در یک صدای جیر جیر به “قانون معرفی به پایان این دولت خاص جالب.”

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im