مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به از بین بردن درمان های ویژه برای هنگ کنگ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که او شروع به برداشتن گام به لغو هنگ کنگ مورد علاقه وضعیت تجارت با ایالات متحده در پاسخ به یک بحث امنیتی جدید قانون است که به طور موثر نوار اعتراض ها در هنگ کنگ است.

“من کارگردانی من دولت برای آغاز فرایند از بین بردن سیاست معافیت که به هنگ کنگ متفاوت و خاص درمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک باغ گل رز رویداد در کاخ سفید است.

“من امروز اعلام خواهد تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای از موافقت نامه های که ما با هنگ کنگ از ما استرداد پیمان به ما کنترل صادرات و فن آوری گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک از بقیه از چین است.”

تغییر در هنگ کنگ وضعیت بلافاصله خدشه دار چندین جنبه از این مستعمره سابق بریتانیا رابطه با ایالات متحده است که تا کنون بدان معنی است که دلار هنگ کنگ بوده است در امان مجازات تعرفه ها که مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با پکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که ایالات متحده خواهد بود فسخ ارتباط آن با سازمان بهداشت جهانی, یک حرکت به احتمال زیاد به رسم انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی ایالات متحده و متحدان.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سازمان تا به حال موفق به ایجاد “درخواست شده و تا حد زیادی نیاز به اصلاحات” و او سرزنش بهداشت جهانی برای عدم “شفافیت است.” برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است تشدید فشار بر پکن بیش از آن ادعا پوشش از اوایل coronavirus موارد است. مغلوب ساختن پیشی جستن علنا سرزنش چین برای ویروس خود را و برای آن outsized شدت در ایالات متحده است.

پکن به نوبه خود پیشنهاد کرده است که ویروس سرچشمه در ایالات متحده خدمات اعضای یک ادعا به طور گسترده ای را رد کرد و بین المللی توسط کارشناسان بهداشت و درمان.

در هفته گذشته فشار از ایالات متحده گرفته تا جدی تر به نوبه خود در پاسخ به پیشنهاد چینی امنیتی قانون است که تهدید طولانی مدت استقلال از هنگ کنگ. قانون به طور رسمی تایید پنج شنبه توسط چین مردم را به کنگره می رود که به جرم ترین شکل از اعتراض سیاسی زیر پتو ممنوعیت “فتنه” و “براندازی.”

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo تحویل گزارش به کنگره اعلام کرد که دلار هنگ کنگ بود دیگر مستقل از چین است.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” Pompeo در بیانیه ای گفت و همراه با گزارش.

حتی به عنوان روابط رشد بیشتر خصمانه تهمت بوده است و تمایلی به اقدام در چین است که می تواند نکته را تیره و تار روابط دو جانبه به یک رویارویی آشکار.

به عنوان رئیس جمهور تهمت است آگاه از ایالات متحده وابستگی متقابل با چین به عنوان یک بازار برای آمریکا صادرات و تامین کننده کالاهای تولید شده. او هنوز هم معتقد است که فاز یک معامله تجاری امضا شده در ماه ژانویه می تواند و خواهد شد دیده می شود به عنوان یکی از نقاط ریاست جمهوری خود انجام یک کلید وعده انتخاباتی او در سال 2016.

به همین ترتیب پس از coronavirus وارد آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده اشتهای کمی برای امضای هر گونه قانون او فکر می کند می تواند مانع بهبود اقتصادی.

این اخبار لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>