رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد برای شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro در باغ گل رز کاخ سفید در 19 مارس 2019 در واشنگتن, DC.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تعلیق سفر از برزیل به ایالات متحده آمریکا به عنوان coronavirus همه گیر مرگبار در امریکا بزرگترین کشور و اقتصاد است.

رئیس جمهور منظور منتشر شده در یکشنبه, تکذیب ورود به “بیگانگان” که در برزیل دو هفته قبل از اقدام به ورود به ایالات متحده است. سفارش طول می کشد تا اثر مه 28 در 11:59 pm ET.

برزیل به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار می دهد که کانون همه گیر منتقل شده از اروپا و آمریکا به آمریکای جنوبی است.

“ما دیده ایم بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی با افزایش تعداد موارد و به وضوح وجود دارد یک نگرانی در سراسر بسیاری از این کشورها اما قطعا بیشتر تحت تاثیر قرار است که برزیل در این مرحله” مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه روز جمعه گفت در طول یک خبر مطبوعاتی در سازمان در ژنو مقر.

برزیل بیش از 347,000 موارد تایید شده از ویروس و حداقل 22,013 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در این مرحله تنها ایالات متحده است که سخت تر آمار از نظر تعداد موارد مثبت.

رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro بارها عنوان ویروس رد آن را به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و حمله به اقامت در خانه سفارشات اعمال شده توسط فرمانداران به عنوان یک “جرم و جنایت است.” او یک متحد ایدئولوژیک از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Bolsonaro خود دبیر مطبوعاتی آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه مارس پس از حضور در یک گردهمایی با رئیس جمهور برزیل و مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-Lago. این حادثه نگرانی در مورد سلامت Bolsonaro و مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان هر چند هر دو از رهبران باید آزمایش منفی برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im