مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه “بسیار قوی” فرمان اجرایی برای حفاظت از آثار تاریخی و مجسمه

Trump Signs 'Very Strong' Executive Order To Protect Monuments, Statues

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که منظور اجرایی خواهد “تحکیم چیزهای مختلف.” (فایل)

واشنگتن دی سی:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه (به وقت محلی) گفت که او امضا کرده است “بسیار قوی” فرمان اجرایی با هدف حفاظت از این کشور آثار و مجسمه از خرابکاری.

“من فقط به حال امتیاز از امضای بسیار قوی اجرایی به منظور حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و تندیس — و مبارزه اخیر خشونت جنایی. طولانی زندان شرایط برای این lawless اعمال ما در برابر کشور بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

کاخ سفید هنوز به انتشار جزئیات اجرایی سفارش.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در حال آماده شدن سفارش پس از معترضان تلاش کردند به خرابگری یک مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید در میان در سراسر کشور تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که در حال وقوع پس از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی در بازداشت پلیس در ماه گذشته.

رئیس جمهور ایالات متحده اظهار داشت که منظور خواهد تقویت قوانین موجود در این تپه گزارش شده است.

جانبازان’ یادبود حفظ تصویب قانون در سال 2003 در حال حاضر سبب مقامات به جریمه و حبس تا 10 سال برای “تلاش برای آسیب و یا از بین بردن هر گونه ساختار پلاک مجسمه یا بنای تاریخی دیگر در اموال عمومی بزرگداشت خدمات از هر فرد یا افراد در نیروهای مسلح ایالات متحده است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که منظور اجرایی خواهد “تحکیم چیزهای مختلف.”

گارد ملی فعال شده است در واشنگتن دی سی به فدرال حفاظت از بناهای تاریخی زیر روز دوشنبه از تلاش های معترضان به سرنگونی اندرو جکسون مجسمه نیم تنه.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید