مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی Giants’ حمایت های حقوقی

واشنگتن:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا منظور روز شنبه به دنبال به غول رسانه های اجتماعی مانند توییتر از مصونیت قانونی برای محتوا در سیستم عامل خود را در یک حرکت ناودان توسط منتقدان به عنوان یک قانونی مشکوک عمل سیاسی ،

منظور اجرایی خواستار تنظیم کننده دولت برای بررسی اگر سیستم عامل آنلاین باید واجد شرایط برای حفاظت مسئولیت مطالب ارسال شده توسط میلیون ها نفر از کاربران.

اگر اجرا عمل خواهد upend دهه سابقه و درمان اینترنتی سیستم عامل به عنوان “ناشران” به طور بالقوه در قبال محتوای تولید شده توسط کاربر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید او عمل کرده و به دلیل بزرگ شرکت فنی “تا به حال قدرت بدون کنترل به سانسور, محدود, ویرایش, شکل, پنهان کردن, تغییر هر نوع ارتباطی بین شهروندان خصوصی یا عمومی مخاطبان است.”

“ما نمی توانیم اجازه ادامه این اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این حرکت در می آید یک روز پس از عصبانی سخنرانی دراز وشدیداللحن از ما رهبر در برابر توییتر پس از این پلت فرم برای اولین بار برچسب دو توییت خود در به طور فزاینده ستیز موضوع پست الکترونیکی-در رای گیری با واقعیت-بررسی اعلامیه های تماس آنها را گمراه کننده است.

“در آن لحظات توییتر متوقف می شود خنثی پلت فرم عمومی و تبدیل شدن آنها به یک ویرایشگر با یک دیدگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“و من فکر می کنم ما می توانیم می گویند که در مورد دیگران نیز این که آیا شما به دنبال در گوگل, آیا شما به دنبال در Facebook شاید دیگران است.”

‘رئیس جمهور سخنرانی پلیس’

منتقدان گفت: این تهمت است و قدرت به تنظیم های خصوصی اینترنت اپراتورها و یا تغییر قانون شناخته شده به عنوان بخش 230 که حامیان می گویند اجازه داده است سیستم عامل های آنلاین مانند Facebook و Twitter به شکوفا.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نام تهمت را “آشکار و خلاف قانون اساسی تهدید به مجازات رسانه های اجتماعی شرکت ها که دلگیر رئیس جمهور است.”

آیتالله سیستانی افزود: در یک صدای جیر جیر: “رئیس جمهور حق ندارد به بازنویسی کنگره اساسنامه با یک فرمان اجرایی تحمیل ناقص تفسیر بخش 230.”

کاخ سفید به دنبال گریز از مقررات ارائه اینترنت شرکت های ایمنی با درمان آنها را به عنوان ناشران فعال در بخشی از یک “مربع های عمومی.”

“Twitter, Facebook, Instagram, YouTube و خوب بکار بردن بسیار زیاد اگر نه بی سابقه قدرت به شکل تفسیر رویدادهای عمومی; به سانسور حذف و یا ناپدید می شوند اطلاعات; و به کنترل آنچه که مردم می بینند یا نمی بینند.” منظور اجرایی گفت.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن منظور جلوگیری می کند سیستم عامل از تعدیل محتوای آن می تواند آنها را باز کنید تا به سیل پرونده های حقوقی از کسی که ادعا می کند به آسیب مطالب ارسال شده آنلاین.

منتقدان گفت: این اقدام نشان دهنده خطرناک تلاش دولت برای تنظیم آنلاین سخنرانی.

“رسانه های اجتماعی می تواند خسته کننده باشد. اما یک دستور اجرایی است که به نوبه خود FCC به سخنرانی رئیس جمهور پلیس نیست جواب گفت:” جسیکا Rosenworcel یک دموکرات عضو کمیسیون فدرال ارتباطات یکی از سازمان وظیفه با اجرای این فرمان اجرایی.

مت Schruers رئیس جمهور از کامپیوتر و ارتباطات صنعت انجمن گروه تجارت هشدار داد که “اقدامات تلافی جویانه در برابر بخش خصوصی برای واقعیت-بررسی رهبری چیزی است که ما انتظار داریم از خارجی autocracies نه ایالات متحده است.”

Wading را به باتلاق

اینترنت شرکت را رد تهمت ادعای تعصب و نقطه به نقطه خود را گسترده رسانه های اجتماعی زیر است. اما رئیس جمهور حرکت نمایشنامه به روایت خود را جلوتر از خود را دشوار نوامبر انتخاب مجدد جنگ که نیروهای لیبرال در حال تلاش برای سانسور خواهان.

سناتور جاش هاولی یک جمهوری خواه و منتقد شدید از رسانه های اجتماعی گفت که اگر آنلاین شرکت “در حال رفتن به editorialize و سانسور و عمل مانند ناشران سنتی آنها را باید مانند ناشران سنتی و توقف دریافت های ویژه حک کردن از دولت فدرال است.”

اما سناتور دموکرات Ron Wyden یکی از نویسندگان قانون 1996 به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “سادگی غیر قانونی” سیاسی شگرد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت در تلاش برای سرقت برای خود قدرت دادگاه و کنگره به بازنویسی دهه از قانون حل و فصل در اطراف بخش 230. همه برای توانایی به گسترش دروغ” Wyden گفت.

واقعیت بررسی خشم

گسترده تر بحث شده است جریان در قدرت است که رسانه های اجتماعی شرکت های خوب بکار بردن و چه مسئولیت آنها برای پست های که گمراه کننده هستند یا مضر.

خدمات اینترنت مانند Twitter و Facebook شده اند در تلاش برای ریشه کن کردن اطلاعات غلط در حالی که در همان زمان نگه داشتن سیستم عامل خود را باز به کاربران است.

این مقدار عظیم از مطالب تایید نشده در گردش خون باعث افزایش در واقعیت-بررسی عملیات از جمله گسترده Facebook تلاش که در آن AFP نقش دارد.

بعد از مدت ها مقاومت در برابر تماس به سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن بر او اغلب unfactual پست های توییتر در سه شنبه پرچم رئیس جمهور برای اولین بار برای ساخت ادعاهای دروغین.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی — بدون هیچ گونه شواهد — که بیشتر پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به آنچه که او به نام “تقلب در انتخابات” در ماه نوامبر.

برخی از تحلیلگران ادعا کرد رئیس جمهور استدلال علیه توییتر تبدیل شده بود وارونه تفسیر قانون اساسی متمم اول قانون اساسی طراحی شده برای جلوگیری دولت از محدود کردن آزادی بیان.

“متمم اول قانون اساسی امر به دولت به خصوصی بازیگران مانند توییتر” نوشت: استادان حقوق لورنس قبیله از دانشگاه هاروارد و جاشوا Geltzer از دانشگاه جورج تاون در واشنگتن پست.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است اشتباه در قانون اما این بار او را حتی بیشتر اشتباه از حد معمول است. کسی وجود دارد نقض متمم اول قانون اساسی در توییتر, اما آن را نمی توییتر — آن را مغلوب ساختن پیشی جستن.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>