رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 13, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رشد جدید کروناویروس عفونت تثبیت و جدید بستری شدن در بیمارستان در نقاط گرم مانند نیویورک کاهش بیش از آخر هفته ارائه “شواهد روشن است که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با این ویروس در حال کار است.”

“بیش از آخر هفته تعداد روزانه عفونت های جدید باقی مانده است تخت در سراسر کشور, مسطح,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار در روز دوشنبه. “بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش و در نقاط گرم مانند نیویورک و نیوجرسی میشیگان و لوئیزیانا. این شواهد روشن است که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با این ویروس در حال کار است و این که آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل.”

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم خواهد گرفت که بعد از این هفته که آیا برای بازگشایی این کشور برای کسب و کار 1 مه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Mnuchin گفت که کاخ سفید به دنبال مشاوره از بیش از 100 شرکت های ایالات متحده در مورد چگونگی و زمانی که شروع به کاهش محدودیت دولت.

“ما می خواهیم به بسیار امن است. در همان زمان ما رو به کشور ما باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جدید کروناویروس عفونت نظر می رسد که کاهش در برخی از سخت ترین ضربه متحده مقامات دولتی می گویند. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت جمعه شمار کشته شدگان روز یکشنبه بود 671 از 758 در روز شنبه. او اضافه کرد که این دولت است که کانون شیوع در کشور است “کنترل گسترش” از coronavirus و به نظر می رسد که “بدترین است … اگر ما همچنان به هوشمند رفتن به جلو است.”

نیوجرسی تایید 3,219 موارد جدید در روز یکشنبه 4% پرش از روز قبل و کمترین درصد افزایش عفونت های جدید از Covid-19 شیوع شروع رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی روز دوشنبه گفت:.

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 577,307 مردم در آمریکا و کشته شدن حداقل 23,232 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“شما نگاه نمودارها و مدل های از پیش بینی های اولیه که در آن 120,000 100,000 و مردم آن را مانند نگاه اگر آنها خوب بودند و قصد متاسفانه هلاک و ما در حال رفتن به, امیدوارم, راه, راه, زیر که شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خواهد شد که نشانه ای از مردم انجام کارهای درست, اما آن را هنوز هم فقط یک چیز وحشتناک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده به امضا قرارداد جدید با, جنرال الکتریک, Hillrom, Medtronic ResMed و Vyaire به تولید بیشتر هواکش بالای قبلا امضا معاملات با جنرال موتورز, فیلیپس, همیلتون و Zoll. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قرارداد تحت حوزه دفاع تولید قانون یک قانون است که به کاخ سفید قدرت را به وادار کردن شرکت ها برای تولید مقدار مورد نیاز کالا.

“ما در حال اضافه کردن 6,190 هواکش به استراتژیک ملی ذخایر,” او گفت:. “این خواهد بود اضافه شده توسط مه 8. یکی دیگر از 29,000 تا پایان مارس و بیش از 120.000 مجموع ما باید تا پایان سال است.”

او همچنین گفت وجود داشته است بیش از 3 میلیون coronavirus آزمون اداره در ایالات متحده آمریکا تا کنون. “سرانه تست در نیویورک است که بالاتر از هر جای دیگری در جهان است,” او گفت:.

هر کس در ایالات متحده آمریکا است که نیاز به آزمایش می شود قادر به دریافت یک و بسیاری از کشورها مجبور به جیره تست با توجه به کمبود منابع محلی و مقامات دولتی گفته اند. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت شنبه که شهر هنوز به اولویت بندی که دریافت تست به دلیل منابع از کیت به سواب باقی می ماند کمیاب است.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im