مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “وجود خواهد داشت بیشتر مرگ’ از coronavirus اما بازگشایی است که ارزش آن

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اذعان کرد که بازگشایی بخش از اقتصاد کشور را در برابر این توصیه بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان را به ناچار هزینه برخی از آمریکایی ها زندگی خود را. اما او استدلال کرد که از مزایای مهم تر هزینه.

“این امکان وجود خواهد داشت برخی از [مرگ] از آنجا که شما نمی خواهد قفل شده است به یک آپارتمان و یا خانه و یا هر آنچه در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC David Muir در, نادر, شبکه خبر مصاحبه. “اما در همان زمان ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله ما قصد شستن دست ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به انجام بیش از گذشته دوره از زمان است.”

همانطور که از سهشنبه ایالات متحده و میر حال صعود بالاتر از 70,000 با مجموع موارد در 1.2 میلیون.

“وجود خواهد داشت بیشتر مرگ که این ویروس را منتقل می کند با یا بدون یک واکسن. و من فکر می کنم ما در حال انجام به خوبی در واکسن اما با یا بدون یک واکسن آن را به تصویب و ما در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

هیچ شواهدی وجود ندارد تا آنجا که در صورت عدم وجود واکسن ویروس “عبور” در راه است که اجازه می دهد تا به این کشور برای بازگشت به قبل از coronavirus “طبیعی است.” در واقع آن مخالف است. مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا دانشمندان می گویند آنها بر این باورند که ویروس را دوباره در پاییز و حتی ممکن است ثابت برای بازگشت هر فصل مانند آنفولانزا.

اما رئیس جمهور معتقد است که نمی بازگشایی کسب و کار نیز هزینه های مردم جان خود را در فرم از استعمال بیش از حد مواد مخدر و خودکشی.

“مردم در حال مرگ هستند راه های دیگر بیش از حد.” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده با مواد مخدر آن بالا می رود. هنگامی که شما نگاه کنید در خودکشی منظورم این است که نگاهی به آنچه در جریان است. مردم از دست دادن شغل خود. ما باید آن را به عقب و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ مستند اپیدمی خودکشی اگر چه کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد که سلامت روانی بحران بلندی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اظهارات را روز شنبه در جریان بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در آریزونا است که در تولید N95 ماسک ماسک. این بود که رئیس جمهور اولین سفر خارج از منطقه واشنگتن پس از همه گیر در زمان برگزاری نزدیک به دو ماه پیش است.

“مردم کشور ما در حال رزمندگان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طی یک میزگرد در روز قبل از آن. “من نمی گویم هر چیزی مناسب است. بله برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز شده و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

تهمت نیز گفت: انتظارات خود را برای مرگ و مير در حال افزایش بود. “من همیشه احساس 60 و 65 و 70 و وحشتناک به عنوان آن است. منظورم این است که شما در حال صحبت کردن در مورد پر کردن استادیوم یانکی با مرگ! بنابراین من فکر کردم آن وحشتناک بود. اما آن را احتمالا تا حدودی بالاتر از آن است که او گفت:” به Muir.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که بازگشایی این کشور به احتمال زیاد هزینه زندگی نشان دهنده یک تغییر در کاخ سفید حساب دیفرانسیل و انتگرال در مورد ریسک و پاداش با توجه به مشکلات اقتصادی که بسته شدن اکثر کسب و کار در بسیاری از کشورهای باعث شده است که در ماه گذشته است.

از اواسط ماه مارس بیش از 30 میلیون آمریکایی را در پرونده ادعا می کند برای بیکاری. در ضمن $1,200 تسکین موقت چک که کنگره تصویب شده برای بیش از 100 میلیون آمریکایی بودند طراحی شده برای ارائه راه حل های دراز مدت فقط در کوتاه مدت پل تا زمانی که این کشور بازگشایی شد.

در حال حاضر پس از یک ماه در آن کشور شده است در مجازی مستند جدید کروناویروس موارد به نظر می رسد که وارد کردن در برخی از مناطق, اما آنها نه کاهش یافت به همان شیوه آنها در کشورهایی مانند نیوزیلند.

“در حالی که کاهش شکست نیست من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که آن کار نمی کند به عنوان انتظار می رود,” سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی آخرین یکشنبه. “ما انتظار می رود که ما شروع به دیدن بیشتر قابل توجهی کاهش در موارد جدید و مرگ و میر در سراسر کشور در این نقطه و ما فقط از دیدن آن نیست.”

“ما ممکن است در مواجهه با چشم انداز که از 20,000 30,000 موارد جدید در روز تشخیص داده می شود جدید عادی و یک هزار و یا بیشتر مرگ و میر می شود طبیعی جدید به عنوان” گوتلیب گفت. او همچنین اشاره کرد که تعداد موارد جدید هنوز در حال رشد در بیش از یک دوجین متحده حتی به کشورهای دیگر آغاز بازگشایی.

— CNBC سحر Kopecki کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>