مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده آمریکا را به قطع تمام روابط با سازمان بهداشت جهانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که ایالات متحده به قطع روابط با سازمان بهداشت جهانی است.

“چین است و در مجموع کنترل سازمان بهداشت جهانی با وجود تنها با پرداخت 40 میلیون دلار در هر سال نسبت به آنچه که ایالات متحده پرداخت شده است که حدود 450 میلیون سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز.

“جهان نیاز به پاسخ از چین در ویروس. ما باید شفافیت. چرا از آن است که چین خاموش افراد آلوده از ووهان به تمام نقاط دیگر چین ؟ ” او اضافه شده است. “این رفتن نیست به پکن رفت آن در هیچ جای دیگر, اما آنها به آنها اجازه می داد آزادانه سفر در سراسر جهان از جمله اروپا و ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با انتقاد از این که در پاسخ به کروناویروس که آمار ایالات متحده بدتر از هر کشور دیگری در میان موشکافی خود دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. او ادعا کرد که “چین-محور” و سرزنش آژانس برای مشاوره در برابر چین ممنوعیت سفر در اوایل شیوع.

“من متقاعد نشده و به حالت تعلیق سفر از چین صرفه جویی در تعداد بی حد و حصر زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آوریل 14.

آژانس دفاع از خود پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت آن را به رهبران جهان به اندازه کافی زمان برای دخالت در اوایل شیوع.

این سازمان اعلام کرد Covid-19 جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30 هنگامی که وجود دارد تنها 82 مورد در خارج از چین و صفر و میر که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 1. “معنای جهان تا به حال به اندازه کافی زمان برای دخالت کند.”

که نیز در دفاع چین گفت: به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه که پاسخ این کشور به این ویروس بهبود از گذشته شیوع بیماری مانند سارس.

در اوایل این ماه تهمت و تهدید به طور دائم قطع ایالات متحده بودجه است. در نامه ای به او گفت که اگر که “مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت ما در این سازمان است.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “موفق به ایجاد درخواست شده تا حد زیادی نیاز به اصلاح” و آمریکا “خواهد بود امروز فسخ رابطه ما با سازمان بهداشت جهانی و هدایت آن پول را دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد.”

که بودجه اجرا می شود در دو سال بودجه چرخه. برای 2018 و 2019 چرخه مالی ایالات متحده پرداخت می شود $237 میلیون مورد نیاز ارزیابی به عنوان به خوبی به عنوان $656 میلیون دلار در کمک های داوطلبانه به طور متوسط $446 میلیون سال و به نمایندگی از حدود 14.67% از کل بودجه با توجه به که سخنگوی Tarik Jasarevic.

معلوم نیست دقیقا چه ساز و برگ برنده در نظر دارد به استفاده از خاتمه که بودجه بسیاری از است که اختصاص توسط کنگره است. رئیس جمهور به طور معمول ندارد قدرت را به طور یک جانبه تغییر مسیر کنگره بودجه.

لارنس Gostin استاد و هیئت علمی مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت است “غیر قانونی” به دلیل کشیدن بودجه نیاز به کنگره است که در حال حاضر مجاز بودجه.

آن را نیز “خطرناک” چرا که “ما در میانه یک بیماری همه گیر” او گفت:.

در مه 20, که مقامات گفت: آنها نگران این سازمان اضطراری برنامه خواهد رنج می برند در صورتی که رئیس جمهور به طور دائم کشیده ایالات متحده کمک های مالی از آژانس بین المللی.

بیشترین کمک مالی از ایالات متحده می رود به طور مستقیم به برنامه ای است که کمک می کند تا کشورهای در “انواع شکننده و دشوار تنظیمات” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در آن زمان.

“ما بدیهی است که باید به کار با شرکای دیگر به اطمینان حاصل شود کسانی که بودجه هنوز هم می تواند جریان” رایان گفت. “این است برای رفتن به یک مفهوم ضروری برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جهان است و ما اعتماد توسعه یافته اهدا خواهد شد, اگر لازم است, گام برای پر کردن این شکاف.”

این است که آغاز شده و صدایی زنگ در شیوع بیماری در چین در اواسط ژانویه. در تاریخ 11 مارس که مقامات اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر که فقط 121,000 جهانی موارد است. این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 5.8 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 1.73 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

— CNBC نوح Higgins-دان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>