مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او امضا ‘قوی’ منظور حفاظت از آثار تاریخی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک جلسه از نیروی کار آمریکا سیاست هیئت مشاوران در شرق اتاق در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 26 سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از توییتر در روز جمعه به تماس برای دستگیری معترضان درگیر در این هفته تلاش برای پایین کشیدن مجسمه اندرو جکسون از یک پارک به طور مستقیم در مقابل کاخ سفید است. او همچنین در توییتی که او امضا فرمان اجرایی برای حفاظت از بناهای یادبود و مجسمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد FBI می خواستم پوستر نمایش تصاویر از 15 معترضان که می خواستم برای “vandalization از اموال فدرال.”

او نوشت: “بسیاری از مردم در زندان با بسیاری از دیگران که در پی برای Vandalization از اموال فدرال در پارک لافایت. 10 سال زندان!”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد جمعه اعلام کرد اجرایی خود را که به او وعده داده بود پیش از آن در هفته. او در توصیف آن به عنوان “قوی” اما بلافاصله پس از انتشار متن.

او همچنین گفت در توییتر که او اوراق قصد دارد به صرف تعطیلات آخر هفته در نیوجرسی مرکزی خانه را به ماندن در واشنگتن “را به مطمئن شوید که قانون و نظم اجرا شده است.”

“این arsonists دولت برای غارتگران و آشوبگران شده اند تا حد زیادی متوقف شد” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “من در انجام آنچه لازم است برای امن نگه داشتن جوامع ما و این مردم را به عدالت به ارمغان آورد!”

معترضان دوشنبه شب اقدام به کشیدن مجسمه را با طناب و زنجیر است. پلیس دفع معترضان و مهر و موم کردن لافایت پارک شده بود بازگشایی عمومی برای بیش از یک هفته پس از تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در دست پلیس در ایالت مینه سوتا. روز سه شنبه پلیس پاک کردن کل منطقه در اطراف گوشه ای از 16 و ثانیه خیابان — تحت فشار قرار دادند و تظاهر به دور از تقاطع بود که به تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا توسط شهرستان.

آمار منتشر شده توسط اداره پلیس شهری نشان می دهد که نه نفر دستگیر شدند سه شنبه شب و در مجموع 12 دستگیر بین دوشنبه و چهارشنبه. وجود دارد هیچ اعتراض مربوط به دستگیری در روز پنج شنبه با توجه به MPD داده است.

تظاهر کنندگان شده اند به طور فزاینده ای جسارت مورد هدف قرار دادن مجسمه تلقی توهین آمیز یا نامناسب است. هفته گذشته در 19 ژوئن یا Juneteenth این روز به مناسبت پایان برده داری در ایالات متحده تشویق جمعیت puled پایین مجسمه سابق مؤتلفه کلی آلبرت پایک. مجسمه ایستاده بود در زمین فدرال بود و در برابر تلاش های قبلی توسط واشنگتن, دولت برای حذف آن است. با توجه به شرکت کنندگان افسران پلیس بودند در صحنه اما تلاش برای دخالت.

هدف از این مجسمه تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران است. بلافاصله پس از رحلت اساسنامه سرنگون شد و به آتش کشیده تهمت به نام حادثه یک “ننگ به کشور ما!” در توییتر.

روز سه شنبه او در توئیتر خود نوشت: “من مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط است.”