مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید ‘کاملا مخالف با گرجستان دولتی کمپ تصمیم به بازگشایی کسب و کار در وسط coronavirus همه گیر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او “کاملا مخالف” با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ فاز 1 برنامه ای برای بازگشایی سرو خال کوبی, میله, مو سالن ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری در این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمپ تصمیم نقض فاز 1 دستورالعمل کاخ سفید هفته گذشته اعلام کرد که توصیه متحده صبر کنید برای سهولت اجتماعی فاصله محدودیت تا زمانی که وجود دارد گسترده تست و سطح پایین جامعه انتقال است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او احترام کمپ راست به عنوان یک فرماندار برای خود تصميم بگيرد.

کمپ است که اجازه می دهد تو سرو و چشمه های معدنی مو سالن یا آرایشگاه سینما و بولینگ alleys به بازگشایی در این هفته تا زمانی که آنها و مراجعان خود, دنبال, فیزیکی, فاصله سفارشات و دستورالعمل کمپ اعلام کرد در روز دوشنبه.

“شاید شما کمی دیگر صبر کنید تا زمانی که شما رسیدن به یک فاز 2. من هم با او موافق هستید ؟ اما من به احترام او و من به شما اجازه خود او را از تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. “می توانم انجام دهم ؟ نه … اما من قصد دارم به او اجازه تصمیم خود را, اما من به او گفتم که من کاملا مخالفم.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی مطبوعاتی کاخ سفید در آوریل 22, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: coronavirus را دوباره بجای اول برگشتن اگر فرمانداران و مقامات محلی بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی و توصیه کمپ در برابر خود برنامه ریزی بازگشایی دولت است.

“اگر من مشاوره فرماندار, من می خواهم به او بگویید که او باید مراقب باشید و توصیه من او را نه فقط به نوبه خود سوئیچ و بروید زیرا این خطر وجود دارد ارتجاعی,” Fauci گفت.

“من اعتراف با آمریکا با فرمانداران با شهرداران برای مردم مسئولیت خود را, اگر چه من می دانم که یکی نیاز به جهش قورباغه بیش از چیزهایی که نمی کنند. آن را در یک راه اندازه گیری. این یک فرمول موفق. مشکل این است که اگر ما اینکار را یک احتمال وجود دارد که ما باید یک جهش” Fauci گفت.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci را, نظرات, کمپ اذعان تماس خود را با رئیس جمهور در توییتر گفته او قدردانی مغلوب ساختن پیشی جستن “رهبری شجاعانه و با بصیرت در این دوران دشوار و چارچوب ارائه شده توسط کاخ سفید با خیال راحت حرکت می کند متحده رو به جلو است.” او گفت این تصمیم “اطلاعات محور و هدایت دولت و مقامات بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو