مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او معتقد است که وجود خواهد داشت یک coronavirus واکسن ‘تا پایان سال’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در یک زندگی Fox News Channel مجازی تاون هال به نام “امریکا با هم: بازگشت به کار” در مورد پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال پخش از داخل بنای یادبود آبراهام لینکلن در واشنگتن, ایالات متحده, مه 3 سال 2020 است.

جاشوا رابرتز | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که او مطمئن است که وجود خواهد داشت یک coronavirus واکسن تا پایان سال یک جدول زمانی که حتی سریعتر از خوش بینی گذاشته شده توسط اداره بهداشت عمومی و مشاوران.

“ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن در پایان سال, تا پایان سال,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان این سال ما در حال هل دادن بسیار سخت است.”

نظرات و آمد در طول یک فاکس نیوز تاون هال در یادبود لینکلن در واشنگتن است. مقامات بهداشت عمومی باید گفت یک coronavirus واکسن می تواند از یک سال تا 18 ماه. واکسن اغلب سال های بسیاری به منظور توسعه و توزیع.

“ما در حال هل دادن تامین خطوط. ما حتی نمی باید نهایی واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او گفت: “بسیاری از شرکت ها هستند و من فکر می کنم نزدیک” با استناد به داروسازی ساز Johnson & Johnson با نام.

جانسون و جانسون است که با همکاری وزارت بهداشت و خدمات انسانی به تولید یک واکسن گفته است که امیدوار است برای دریافت تایید برای یکی در اوایل 2021.

محققان در دانشگاه آکسفورد مشغول به کار در توسعه واکسن باید گفت که ایشان اگر آن را ثابت می کند موثر می تواند به طور گسترده ای توزیع شده توسط سپتامبر.

سازمان بهداشت جهانی گفته است در حال حاضر وجود دارد ده ها تن از coronavirus واکسن در حال توسعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است مسیر خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر رشد تندتر به عنوان تلفات اقتصادی از گسترش coronavirus همچنان به کوه. خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد در ماه گذشته که دولت “عملیات پیچ و تاب سرعت” است که به دنبال به 300 میلیون دوز از واکسن آماده ژانویه با تجمع خصوصی و منابع دولتی از جمله ارتش است.

اقتصاددانان هشدار داده اند که کسب و کار بعید است به بازگشت تا مصرف کنندگان با اعتماد به نفس است که آنها می توانند با خیال راحت بازگشت به قبل از Covid-19 روال خواهد بود که به احتمال زیاد نیاز به یک واکسن یا درمان موثر برای آنفولانزا مانند سرایت به طور گسترده ای در دسترس است.

آمریکا زیان کار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر از بین برود همه سود ساخته شده در طول بازیابی از بحران مالی 2008.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>