مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت جلسات در نعمت زودتر از تصور به گزارش بگو

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی به نیروی هوایی یکی از دریایی یک هلیکوپتر او به عنوان حرکت در یک روز سفر به آریزونا و سفر به ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز خروج واشنگتن از پایگاه مشترک اندروز در مریلند ایالات متحده در 23 ژوئن سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید می دانستند زودتر از قبلا گزارش در مورد اتهام روسی نعمت ارائه شده به شبه نظامیان افغان برای کشتن آمریکایی خدمات اعضا با توجه به گزارش های جدید پنج شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کتبی جلسه در ماه فوریه در مورد اطلاعاتی در مورد اتهام نعمت نیویورک تایمز گزارش دوشنبه شب به نقل از دو مقام با آگاهی از این موضوع است.

آسوشیتد پرس با استناد به مقامات مستقیم با آگاهی از این موضوع نیز گزارش داد که کاخ سفید آگاه بود از این موضوع بسیار زودتر و در اوایل سال 2019. سپس-مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: همکاران که او در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع در مارس 2019 AP اضافه شده است.

بولتون منتشر کرده است بگویید همه خاطرات خود را در مورد زمان در کاخ سفید است. روایت کامل از پژمرده condemnations از رئیس جمهور و unflattering حکایات در مورد او. مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان است این کتاب به عنوان پر از دروغ در حالی که دولت ناموفق به دنبال جلوگیری کتاب را انتشار.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید را رد کرده اند که رئیس جمهور شده بود در جریان این هوش ارزیابی در مورد روسیه گرفته شده است. کاخ سفید نیز گفت که هوش زیر بنای این ادعا تایید نشده بود.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در بیانیه ای که دوشنبه شب را محکوم نشت و اظهار داشت که رئیس جمهور نشده بود جریان.

“از آنجا که اتهامات اخیر در مطبوعات مقالات نشده اند تایید یا اثبات توسط جامعه اطلاعاتی رئیس جمهور تهمت بود نه جریان شده در موارد” اوبراین گفت. “با این وجود دولت از جمله شورای امنیت ملی کارکنان تهیه شده است باید وضعیت حکم عمل است.”

این بار گفت: تحقیقات بدسم, مو, سکس در ماشین بمب گذاری در مارس 2019 که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی. که حمله رخ داده در ماه های پس از بولتون بنا به گزارش ها در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد نعمت. بولتون توجیهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد “عملی هوش” مقامات آسوشیتدپرس گفت.

Felicia Arculeo که پسر سرجوخه اد گالو) رابرت Hendriks, 25, درگذشت در این حمله گفت: CNBC اوایل روز دوشنبه که او می خواست رسیدگی به ادعا می کند که قربانیان این حمله هدف قرار گرفتند توسط طالبان که ممکن است ارائه شده نعمت نظامی روسیه به هوش عوامل است.

Sgt. بنیامین Hines, 31 و گروهبان دوم ، کریستوفر Slutman, 43, شد دیگر تفنگداران دریایی کشته شده در این حمله که روز قبل از آنها بودند با توجه به بازگشت به خانه از افغانستان است.

این بار روز جمعه برای اولین بار گزارش داد که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی سنجيده بودم که اطلاعاتی روسیه واحد در سال گذشته ارائه شده نعمت به مبارزان اسلام گرا در افغانستان که به کشته شدن سربازان آمریکایی.

این بار نیز گزارش داد که برنده شده بود در جریان این موضوع در ماه مارس, اما در عین حال تصمیم در مورد اینکه آیا یا چگونه به مقابله به مثل در برابر روسیه پس از اینکه با ارائه منو از گزینه های.

اما روز دوشنبه تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دسترسی به این اطلاعات قبلا در ماه فوریه است. این روزنامه گزارش داد که یکی از مقامات آن اشاره کرده بود گفت: این به نظر می رسد در رئیس جمهور روزانه مختصر در فوریه. 27.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در طول یک نشست خبری که روز شنبه رئیس جمهور نشده بود جریان. فشار بر روی این موضوع توسط خبرنگاران از جمله این که آیا آن اعمال شده به رئيس جمهور در جلسه توجیهی روزانه او گفت: “او شخصا در جریان این موضوع است. که همه من می توانید به اشتراک گذاری با شما امروز این است که هر دو معاون مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید نه رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور شد دادهایم.”

خواندن کامل گزارش تایمز در اینجا.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید