مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد اجتناب از ارتکاب به اصلی پلیس اصلاحات به عنوان معترضان از خشونت و نژادپرستی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک میزگرد با ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار کوچک در دروازه کلیسا دالاس پردیس در دالاس تگزاس در ژوئن 11 سال 2020 است.

نیکلاس Kamm | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرتکب نشده قابل توجهی به پلیس اصلاحات روز شنبه به عنوان ایالات متحده در برابر بزرگترین آن حساب در دهه بیش از خشونت و نژاد پرستی در اجرای قانون است.

در یک میزگرد رویداد در دالاس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال نهایی اجرایی به منظور “تشویق ادارات پلیس در سراسر کشور برای دیدار با جدیدترین استانداردهای حرفه ای از زور” و د تشدید. او گفت: “این بدان معناست که نیروی, اما زور با شفقت است.”

او جزئیات چگونه دولت او خواهد نیاز به پلیس برای دیدار با آن استانداردها و یا اینکه آیا او حمایت هر گونه اصلاحات عمده به عنوان قانونگذاران در محلی سطوح ایالتی و فدرال در نظر بگیرید که چگونه به تعمیرات اساسی انجام ندادی. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح مبهم اجرایی منظور می آید خود را به عنوان متحدان جمهوری خواه در کنگره در نظر گرفتن مهم تر اجرای قانون اصلاحات.

به عنوان کشور چنگ زدن با چگونه به آدرس ریشه دوانده نژادی و بی عدالتی تهمت افزود که کاخ سفید را “به شدت دنبال” توسعه اقتصادی در جوامع رنگ با افزایش دسترسی به سرمایه برای کسب و کارهای کوچک. او همچنین گفت دولت او خواهد کار به آدرس نژادی بهداشت و درمان-مراقبت از نابرابری و تماس در کنگره به تصویب برسانند مدرسه انتخاب شد.

در مقیاس بزرگ تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند را فرا گرفته و ملت از روز یادبود مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس مینیاپولیس. این تظاهرات به رهبری شهرستانها در سراسر کشور به در نظر گرفتن چگونه به اصلاحات خود را در ادارات و برخی از آنها متعهد به برش بودجه پلیس و یا حتی جایگزین کردن بخش های خود را به طور کامل.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از تماس با فعالان و برخی دموکرات مقامات برای کشیدن پول از ادارات پلیس با این استدلال که ایالات متحده نیاز به “سرمایه گذاری بیشتر انرژی و منابع” در آموزش و تعامل جامعه. رئیس جمهور به نظر می رسد بی اهمیت جلوه دادن مسائل سیستمیک با پلیس: او ادعا ادارات باید “بد سیب” اما “نه بیش از حد بسیاری از آنها را.”

دموکرات کنگره در حال حاضر به معرفی گسترده پلیس طرح اصلاحات اما تهمت مخالف عمده مفاد آن از جمله عقب “واجد شرایط ایمنی” برای حمایت از افسران که آن را سخت تر برای قربانیان نقض حقوق بشر به دریافت خسارت. این لایحه ایجاد یک دولت فدرال رجیستری از خشونت پلیس آن را آسان تر به محاکمه افسران که مرتکب نقض حقوق بشر و ممنوعیت chokeholds و “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو میان سایر مقررات.

سناتور. Tim Scott, R-S. C. منجر بحث در یک جمهوری خواه مجلس سنا پیشنهاد. او ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران در اوایل این هفته.

قبل از تهمت صحبت یکشنبه, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی نشان داد ایران می تواند پشت قطعه دموکراتیک پیشنهاد سیاسی گزارش شده است. کالیفرنیا جمهوری خواه گفت: “در بسیاری از مفاهیمی است که ما توافق” در تغییر شیوه های.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de