مغلوب ساختن پیشی جستن منظور در H1-B برگ بسیاری از ما کارگران گیر در هند

Trump Order On H1-B Leaves Many US Workers Stuck In India

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور استفاده همه گیر به عنوان بهانه ای برای رسیدن به ضد مهاجرت اهداف یک وکیل گفت:

ناتاشا Bhat آموخته در اواخر فوریه که پدر او در قانون به طور ناگهانی درگذشت. Bhat, 35, به تازگی به یاد می آورد که چگونه او را برداشت و یک کوله پشتی و hustled او متولد آمریکا 4-year-old son به سان فرانسیسکو در فرودگاه برای گرفتن یک نیمه شب پرواز به هند کشور. او پیش بینی نیست گیر بودن وجود دارد به طور نامحدود.

Bhat با این نسخهها کار در یک شرکت فناوری در دره سیلیکون در ویزای H-1B و اسناد دلیل برای تجدید. بنابراین او انداخت و آنها را در کیسه دانستن او می خواهم که به کارهای عادی و روزمره مراقبت از قبل از پرواز به ایالات متحده آمریکا در چند هفته. اما او گفت: او اواسط ماه مارس انتصاب در کنسولگری ایالات متحده در کلکته لغو شد هنگامی که آن را تعطیل با توجه به Covid-19 نگرانی. او در بازگشت به خانه بود با تاخیر بیشتر زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا هفته گذشته محرومیت بسیاری از مردم در انواع مختلفی از ویزا از جمله H-1Bs از ورود به کشور تا 2021.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی است که در آخرین مرحله در سال-های بلند محکم کردن از ایالات متحده آمریکا سیاست های مهاجرتی است. رئیس جمهور معتقد است که پس از به دست گرفتن ویزا برنامه اجازه می دهد تا کارفرمایان به تضعیف بومی کارگران در دستمزد اعتراض از شرکت هایی که می گویند که آنها نیاز به کارگران بسیار ماهر برای پر کردن فرصت های شغلی بسیار مهم. آخرین محدودیت و گفت: گرگ Siskind یک وکیل مهاجرت در ممفیس “با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای رسیدن به ضد مهاجرت اهداف دولت می خواست به انجام این کار برای سال.”

H-1B دارندگان حدود سه چهارم از آنها کار در بخش تکنولوژی را احساس خزنده حس خبري پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، هنوز هم هزاران نفر از آنها همچنان به پرواز به عقب و جلو بین ایالات متحده و کشورهای خود را برای مراسم عروسی و یا مجالس ترحیم – یا برای کار تکالیف و یا برای دریافت دنیوی کاغذ بازی مراقبت از. (برخی از ویزاها نیاز مردم به ترک کشور به طور خلاصه پس از تایید برای دریافت گذرنامه خود به مهر.) بسیاری از کسانی که در سمت چپ آمریکا در بهار امسال به عنوان Bhat انجام یافت جهان به عنوان آنها می دانستند آن را تغییر اواسط سفر.

در مورد 375,000 ویزای موقت و سبز cardholders در حال حاضر خواهد شد ممنوع از ورود به ایالات متحده تا سال آینده با توجه به جولیا Gelatt ارشد تحلیلگر سیاست با سیاست های مهاجرت موسسه حزبی گروه پژوهشی. تعداد قابل توجهی از کسانی که در حال حاضر گیر در هندوستان است که به مدت طولانی به حال یک ارتباط نزدیک به دره سیلیکون. صنعت فن آوری همواره اعتراض به اداره مهاجرت محدودیت و Amazon.com حروف الفبا و توییتر بلافاصله محکوم کرد آخرین فرمان اجرایی همراه با گروه تجارت به نمایندگی از صدها نفر از دیگر شرکت های فن آوری.

اعتراض نمی امان مردم مانند Bhat و همسرش که مشغول به کار در دره سیلیکون برای نه سال گذشته او به عنوان یک مدیر برای یک شرکت نرم افزار و, او به عنوان یک مهندس در یک بانک. شوهرش پرواز برگشت به ایالات متحده در اوایل ماه مارس برای کار و صرف چهار ماه گذشته از مستند به تنهایی. Bhat در حال حاضر کار یک شبه او را به پشتیبانی ایالات متحده مبتنی بر مشتریان و تلاش برای متقاعد کردن پسر خود Adhrit به خوردن غذای هندی مانند چاپاتی برای صبحانه بیش از شکایت خود که او نتواند استاندارد کالیفرنیا صبحانه از نان تست آووکادو.

چشم انداز یک موج از مردم رشته در خارج از کشور آغاز شد نگرانی Siskind چند هفته پیش زمانی که او برای اولین بار گرفتار باد این منظور برنامه ریزی شده. در توییتر او هشدار داد که کارگران در غیر ویزای مهاجرت به ترک ایالات متحده او خواست کسانی که در خارج از کشور به بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

پس از سفارش در زمان اثر Siskind راه اندازی یک فرم آنلاین برای مردم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و خواسته خود را پیروان در رسانه های اجتماعی به آن را پر کنید. در عرض 24 ساعت او تا به حال بیش از 500 پاسخ. وجود دارد دانشمند تحقیق coronavirus-تست محصولات که پرواز به هند برای ازدواج آتلانتا-بر اساس این مشاور که ممکن است از دست تولد فرزند خود به 2 سال است که در ایالات متحده متولد شد و توسعه داده شدید و واکنش های آلرژیک پوستی برای گزش پشه در هند, Intel Corp. کارمند است که در حال حاضر در حال اجرا بحرانی پروژه های از راه دور.

Siskind سابقه تماس از شوهران جدا از والدین از کودکان است. مردم به او گفته بودند نگران نگه داشتن تا با پرداخت وام مسکن در خانه های وام خودرو و شغل. برخی از آنان در ایالات متحده متولد شده کودکانی که شهروندان آمریکایی ثبت نام در مدارس ایالات متحده. بسیاری از آنها معتبر ویزا و فرض همه آنها نیاز به عقب بر گردیم در این کشور به یک روال مهر در گذرنامه خود را.

نارندرا سینگ هند متولد معمار نرم افزار است که زندگی در دالاس و نه سال در زمان خانواده اش به کلکته در ماه فوریه است. بازگشت خود را به تعویق افتاد هنگامی که کنسولگری بسته و آنها را توصیه به صبر کردن بدترین بیماری همه گیر. در حال حاضر سینگ است که کار از راه دور. همسر او یک مهندس نرم افزار خود را از دست داد در ماه آوریل است. دختر خود را یک شهروند ایالات متحده شد میله میله برای شروع پیش دبستانی در پاییز, اما آنها آماده شده است خود را برای این احتمال که اتفاق نمی افتد. Singh, 36, گفت که او می دانست که همیشه وجود دارد شانس ویزای خود را نه در حال گسترش اما فرض او امن تا زمان ویزا به پایان می رسد در سال 2022. “ما در زمان های تخصصی شغل ما به دنبال قوانین ما ویزا,” او گفت:. “من فقط احساس خیانت.”

میلی Widhani Khatter, 39, که زندگی در ایالات متحده آمریکا با شوهر و دو ایالات متحده متولد شده برای کودکان 12 سال گذشته پرواز به دهلی نو بدون خانواده اش برای خداحافظی به او در حال مرگ است. او دیده نشده و فرزندان او در نزدیک به چهار ماه و گفت: او 2 ساله خود را فراموش کرده چگونه به گفتن “مامان” از آنجایی که آنها از هم جدا شده است. “این بدترین مجازات می تواند شما را به یک مادر” Khatter گفت. “این انسانی است.”

در حال حاضر خانواده ها نگران چه شش ماه دیگر از عدم قطعیت را به بچه های خود را – و به آینده آنها فکر می کردند که نمودار. “من یک ویزای معتبر. من زندگی در منطقه خلیج به مدت هشت سال. من یک زندگی وجود دارد و یک خانه وجود دارد, و وجود دارد,” Bhat گفت. “من هرگز قادر به رفتن به عقب؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de