تهمت نمی داد در روسیه فضل هوش: کاخ سفید

Trump Not Briefed On Russia Bounty Intelligence: White House

این گزارش آمد به عنوان تهمت به دنبال خروج نیروهای نظامی از افغانستان و پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ.

واشنگتن:

کاخ سفید تکذیب کرد شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود در جریان اطلاعاتی که این گزارش نشان داد که روسیه تا به حال ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش اگر آنها به کشته شدن سربازان آمریکایی در افغانستان است.

پاداش ظاهرا به انگیزه به چریک به هدف قرار دادن نیروهای امنیتی افغان و فقط به عنوان برگ برنده در تلاش برای خروج نیروهای نظامی — جلسه یکی از شبه نظامیان’ کلید مطالبات-و در پایان در امریکا طولانی ترین جنگ.

این برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز روز جمعه. این روزنامه به نقل از مقامات ناشناس گفت که تهمت بود در جریان یافته در ماه مارس است اما تصمیم گرفت که چگونه به پاسخ.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: “نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش است.”

اما او افزود: “این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع است.”

که در سمت چپ باز امکان چنین اطلاعاتی وجود ندارد.

طالبان را رد کرده اند این گزارش تکرار شد که در آن متعهد به یک توافق امضا شده با واشنگتن در ماه فوریه که هموار راه را برای خروج تمام نیروهای خارجی از افغانستان در سال آینده.

این شبه نظامیان همچنین گفت: در خانه مواد منفجره حساب برای بسیاری از مرگ و میر در میان گذاشت.

“نوزده سال جهاد اسلامی امارت است نه مدیون احسان هر اطلاعاتی ارگان یا خارجی کشور” طالبان گفت: در بیانیه صادر شده در کابل.

این گروه به طور گسترده ای اعتقاد بر این دریافت کرده اند در سال حمایت از پاکستان هوش نیز محروم قبلی ما اتهامات آن داده شد اسلحه توسط روسیه است.

“امارات اسلامی ساخته شده است که استفاده از سلاح و امکانات و ابزارهای … که در حال حاضر در حال حاضر در افغانستان و یا در حال جنگ غنایم غالبا ضبط شده از مخالفان در جنگ” آن را گفت.

روسیه نیز محکوم کرد این گزارش با سفارت خود در واشنگتن به tweeting که “بی اساس و ناشناس اتهامات” در زمان داستان بود “در حال حاضر منجر به تهدید مستقیم به زندگی کارکنان” در آن سفارتخانه را در واشنگتن و لندن است.

“توقف تولید #fakenews که موجب زندگی تهدیدات @nytimes” این اضافه شده در یک بعد صدای جیر جیر.

روسیه دارای یک شکنجه تاریخ در افغانستان که در آن اتحاد جماهیر شوروی سابق در آن نهایی سال بود گرفتار در یک ویرانگر مبارزه با چریک اسلامگرا و سپس با حمایت واشنگتن است.

نیویورک تایمز گفت: وجود نظریه های مختلف در, چرا روسیه به حمایت از طالبان حملات از جمله تمایل به نگه داشتن واشنگتن گرفتار در جنگ.

آن گفت که روسیه واحد نیز ممکن است به دنبال انتقام بیش از آمریکا در کشتار روس و مزدوران در سوریه که در آن روسیه پشت بشار اسد.

با توجه به روزنامه, طالبان, عملیات منجر شد توسط یک واحد شناخته شده به عنوان G. R. U. که متهم شده است در متعدد بین المللی حوادث از جمله 2018 حمله سلاح های شیمیایی در بریتانیا که نزدیک به کشته شدن روسیه به دنیا آمد دو عامل سرگئی Skripal.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید