مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بنا به گزارش مجموعه به بازگرداندن بخشی از بودجه به سازمان بهداشت جهانی

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود صحبت کردن بر روی صفحه نمایش تلفن همراه.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دولت تنظیم شده است برای بازگرداندن بخشی از بودجه به سازمان بهداشت جهانی, فاکس نیوز گزارش داد در اواخر روز جمعه با استناد به پیش نویس یک نامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد “موافقت با پرداخت به چه چین می پردازد در ارزیابی سهم” برای این که فاکس نیوز گزارش به نقل از نامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های ایالات متحده به این که در مارس 14, آن را متهم به ترویج چین را “دروغ” در مورد شیوع کروناویروس و گفت دولت او خواهد راه اندازی یک نقد و بررسی از سازمان است. که مقامات رد ادعا و چین اصرار دارد آن را شفاف و باز است.

این ایالات متحده بود که بزرگترین کمک کننده. اگر ایالات متحده در مسابقات چین سهم به عنوان روباه گزارش می افزاید: آن بودجه جدید سطح خواهد شد در حدود یک دهم از آن قبلی بودجه مبلغ حدود 400 میلیون دلار در سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>