مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت چینی مسافر شرکت های هواپیمایی از پرواز به ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت چینی مسافر شرکت های هواپیمایی از پرواز برنامه ریزی شده سرویس به آمریکا شروع اواخر این ماه یک حرکت است که می آید به عنوان پکن نشده مجاز ایالات متحده حامل برای از سرگیری پروازها وجود دارد و تهدید به بیشتر منزوی کردن جهان دو تا از بزرگترین بازار حمل و نقل هوایی از یک دیگر.

منظور منتشر شده در یکشنبه, طول می کشد اثر ژوئن 16, اما آن را می توان نقل مکان کرد ،

اختلاف خروج از نوع موافقت نامه های دو جانبه که دولت آمریکا به دنبال برای چندین دهه است که هدف آن را آسان تر برای شرکت های هواپیمایی به گسترش به فرودگاه بین المللی بدون طاقت فرسا مصوبات دولت. ایالات متحده ندارد و به اصطلاح آسمان باز توافق با چین است.

آمریکا به منظور تاثیر می گذارد هوایی چین چین شرقی و چین جنوبی و Xiamen. هواپیمایی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در این زمان اختلاف “می رود بازگشت به دوران محدود ورود به بازار است که ما تلاش کرده اند به دور از 30 سال گذشته گفت:” باب مان, حمل و نقل هوایی و تحلیلگر سابق اجرایی در TWA و دیگر شرکت های هواپیمایی.

خطوط هوایی دلتا و ایالات متحده هواپیمایی تحت فشار بوده اند به بازگشت به چین پس از توقف خدمات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل این سال, اما آنها هنوز موفق به دریافت تاییدیه از مقامات حمل و نقل هوایی به انجام این کار.

“ما به حمایت و قدردانی از دولت آمریکا اقدامات برای به اجرا درآوردن حقوق ما و اطمینان از انصاف و” دلتا در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به از سرگیری خدمات مسافر بین ایالات متحده و چین زمانی که مقررات محیط زیست اجازه می دهد تا ما را به انجام این کار” ایران در بیانیه ای گفت.

“ما مهم هدف این است که تداوم این وضعیت اما به جای بهبود محیط جایی که حامل هر دو طرف خواهد بود قادر به ورزش به طور کامل خود را دو جانبه حقوق گفت:” وزارت حمل و نقل سفارش یکشنبه. “باید [چینی هوانوردی] تنظیم سیاست های خود را در مورد لازم بهبود وضعیت برای آمریکا حامل این بخش به طور کامل آماده به دوباره اقدام آن را اعلام کرده است در این جهت.”

در ماه مارس چینی مقامات حمل و نقل هوایی گفت: شرکت های هواپیمایی از آن کشور می تواند نگه دارید پرواز یک برنامه ریزی مسافر پرواز در هفته در یک مسیر به هر کشور یک اقدام با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus.

در ماه ژانویه ایالات متحده و چین هواپیمایی عمل 325 پرواز در هفته میان دو کشور نقطه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو