مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد دیوان عالی کشور به اعتصاب کردن Obamacare در میان همه گیر رکود اقتصادی

وب سایت Healthcare.gov برای کسب و کار کوچک

منبع: Healthcare.gov

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به درخواست دادگاه عالی برای از بین بردن Obamacare با این استدلال که فرد دستور خلاف قانون اساسی است و بقیه از قانون باید زده کردن با آن است.

اواخر شب کوتاه ظ روز شنبه در وسط coronavirus همه گیر حامل پیامدهای عمده برای انتخابات ریاست جمهوری. اگر قضات موافق این امر هزینه حدود 20 میلیون آمریکایی بیمه خود را پوشش و لغو حمایت های از قبل موجود شرایط.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کوتاه می آید به عنوان ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 120 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با نزدیک به 2.5 میلیون مورد تأیید. روز شنبه, ملت آمار یک رکورد جدید برای بالاترین مجموع روزانه از عفونت های جدید گزارش با بیش از 45,500.

برای حدود 25 میلیون نفر از کار و جمع آوری مزایای بیکاری به ACA را در بازار و گسترش مدیکید ارائه راههای به دست آوردن یارانه بیمه سلامت با حمایت از مصرف کننده.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در سال 2016 در لغو ACA افتاد اما فقط کوتاه در کنگره در سال 2017. خود را در موقعیت حقوقی است که مطابق با عزم خود را برای خنثیسازی رئیس جمهور, باراک اوباما, دستاوردهای.

مراقبت های بهداشتی است که یک موضوع برای رای دهندگان در نظرسنجی و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن — معاون رئیس جمهور زمانی که Obamacare, همچنین شناخته شده به عنوان قانون مراقبت مقرون به صرفه به قانون امضا شده بود — ساخته شده آن را یک اولویت بالا برای محافظت و افزایش آن در صورت انتخاب شدن.

در این مختصر ایالات متحده وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو و دیگر مقامات وزارت دادگستری طرفه با تگزاس در مورد رهبری جمهوری خواه به طور کلی وکیل و استدلال می کند که نیاز مردم به خرید بیمه است که دیگر معتبر پس از کنگره اوراق مجازات برای عدم رعایت در سال 2017.

وزارت دادگستری افزود: “این فرد در دستور است نه تفکیک از بقیه عمل می کنند.”

مختصر شامل یک بخش تیز این استدلال که قانون مراقبت مقرون به صرفه را از قبل موجود شرایط قوانین باید لغو شود و همچنین. کسانی که قوانین منع شرکت های بیمه از دور تبدیل مشتریان و یا شارژ آنها بیشتر بر اساس عواملی مانند سن و جنس و وضعیت سلامت. موقعیت تضاد تهمت اصرار که او را به محافظت از افراد با شرایط از پیش موجود.

کاخ سفید ارائه کرده است و نه یک جایگزین پیشنهاد اگر در این مورد موفق در دادگاه.

در حالی که ایده تغییر ACA محبوب است با محافظه کاران و برخی از جمهوری خواهان می خواهند به رها کردن موضوع برای ترس از سیاسی مقاومت در حال حاضر دشوار است سیاسی. واکنش به حزب جمهوری خواه تلاش برای خنثیسازی Obamacare به کمک دموکرات گرفتن جناح اکثریت مجلس در سال 2018 است.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. رئیس کمیته بهداشت مجلس سنا به نام وزارت دادگستری موقعیت “دور از ذهن است.”

مورد دیده می شود توسط کارشناسان حقوقی به عنوان یک شات. پنج قضات که تایید Obamacare در برابر قانون اساسی چالش در سال 2012 باقی می ماند در دادگاه — قاضی جان رابرتز و چهار لیبرال متمایل به اعضای.

هو تایید Obamacare در برابر قانون اساسی چالش در سال 2012 باقی می ماند در دادگاه — قاضی جان رابرتز و چهار لیبرال متمایل به اعضای.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا با انتقاد از DOJ اواخر شب پر کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>