مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان ‘برخی’ coronavirus مرگ و میر خواهد شد و نتیجه از بازگشایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طی یک میزگرد در حمایت از بومیان آمریکا, سهشنبه, مه 5 سال 2020 در ققنوس.

اوان Vucci | AP

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اذعان کرد که بازگشایی بخش از اقتصاد کشور را در برابر این توصیه بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان را به ناچار هزینه برخی از آمریکایی ها زندگی خود را. اما او استدلال کرد که از مزایای مهم تر هزینه.

“این امکان وجود خواهد داشت برخی از [مرگ] از آنجا که شما نمی خواهد قفل شده است به یک آپارتمان و یا خانه و یا هر آنچه در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC David Muir در, نادر, شبکه خبر مصاحبه. “اما در همان زمان ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله ما قصد شستن دست ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به انجام بیش از گذشته دوره از زمان است.”

همانطور که از سهشنبه ایالات متحده و میر حال صعود بالاتر از 70,000 با مجموع موارد در 1.2 میلیون. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در این روند تجدید نظر های شخصی خود را با طرح مرگ و میر به سمت بالا. اما او استدلال کرد که بازگشایی کسب و کار نیز مردم هزینه زندگی خود را در فرم از استعمال بیش از حد مواد مخدر و خودکشی.

“ما به کشور ما پشت شما می دانید که مردم در حال مرگ هستند راه دیگر بیش از حد. هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده با مواد مخدر آن بالا می رود. هنگامی که شما نگاه کنید در خودکشی منظورم این است که نگاهی به آنچه که در جریان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مردم از دست دادن شغل خود. ما باید آن را به عقب و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ مستند اپیدمی خودکشی اگر چه کارشناسان می گویند احتمال دارد یک سلامت روانی بحران بلندی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مشابه اظهارات در مورد کوروناویروس مرگ و میر در جای دیگر در روز سه شنبه هنگام بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در آریزونا است که تولید N95 ماسک ماسک. این بود که رئیس جمهور اولین سفر خارج از منطقه واشنگتن پس از همه گیر در زمان برگزاری نزدیک به دو ماه پیش است.

“مردم کشور ما در حال رزمندگان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طی یک میزگرد در روز قبل از آن. “من نمی گویم هر چیزی مناسب است. بله برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز شده و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که این تصمیم به بازگشایی این کشور در حال حاضر به احتمال زیاد هزینه زندگی نشان دهنده یک تغییر در کاخ سفید حساب دیفرانسیل و انتگرال در مورد ریسک و پاداش با توجه به مشکلات اقتصادی به بسته شدن اکثر کسب و کار در بسیاری از کشورهای باعث شده است که در ماه گذشته است.

از اواسط ماه مارس بیش از 30 میلیون آمریکایی را در پرونده ادعا می کند برای بیکاری. در ضمن $1,200 تسکین موقت چک که کنگره تصویب شده برای بیش از 100 میلیون آمریکایی بودند طراحی شده برای ارائه راه حل های دراز مدت فقط در کوتاه مدت پل تا زمانی که این کشور بازگشایی شد.

هنوز هم پس از یک ماه در آن کشور شده است در مجازی مستند جدید کروناویروس موارد به نظر می رسد که وارد کردن در برخی از مناطق, اما آنها نه کاهش یافت به همان شیوه آنها در کشورهایی مانند نیوزیلند.

“در حالی که کاهش شکست نیست من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که آن کار نمی کند به عنوان انتظار می رود,” سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی این آخر هفته گذشته. “ما انتظار می رود که ما شروع به دیدن بیشتر قابل توجهی کاهش در موارد جدید و مرگ و میر در سراسر کشور در این نقطه و ما فقط از دیدن آن نیست.”

“ما ممکن است در مواجهه با چشم انداز که از 20,000 30,000 موارد جدید در روز تشخیص داده می شود جدید عادی و یک هزار و یا بیشتر مرگ و میر می شود طبیعی جدید به عنوان” گوتلیب گفت. او همچنین اشاره کرد که تعداد موارد جدید هنوز در حال رشد در بیش از یک دوجین متحده حتی به کشورهای دیگر آغاز بازگشایی.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>