Trinamool MLA Tamonash Ghosh, 60, می میرد در بیمارستان است. او آزمایش مثبت

Trinamool کنگره MLA Tamonash Ghosh, 60 سالگی در یک بیمارستان

کلکته:

Trinamool کنگره MLA Tamonash Ghosh, 60 سالگی در یک بیمارستان در غرب بنگال. او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus ماه گذشته.

سه بار MLA از Falta مجمع در حوزه South 24 Parganas منطقه در بیمارستان بستری شد و پس از او آزمایش مثبت برای این بیماری خبرگزاری PTI گزارش به نقل unnamed پارتی منابع. او تا به حال چند پیش از عوارض آنها گفت.

“بسیار غم انگیز است. Tamonash Ghosh, 3-زمان MLA از Falta و خزانه دار از سال 1998 تا به حال به ترک ما امروز. شده است با ما برای بیش از 35 سال او اختصاص داده شده بود به علت از مردم و حزب. او کمک زیادی خود را از طریق مددکاری اجتماعی” در غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی توییتی.

“او را ترک کرده است از درجه اعتبار ساقط است که دشوار خواهد بود برای پر کردن. به نمایندگی از همه ما صمیمانه تسلیت به همسر خود Jharna او دو دختر و دوستان و به خوبی wishers” خانم بانرجی گفت.

Ghosh یکی از چند نفر در زندگی عمومی که درگذشت در میان coronavirus بیماری همه گیر. در اوایل این ماه, Tamil Nadu, سیاستمدار, J Anbazhagan یکی از DMK برجسته ترین چهره های دولت, درگذشت در چنای بعد از مبارزه با کروناویروس برای بیش از یک هفته است.

محققان سلامت که در حال کار برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19 می گویند افراد مسن و کودکان و کسانی که با عوارض هستند در معرض خطر بالاتر.

با ورودی از PTI