Triage Within 1 Hour: Delhi Issues New Rules For COVID-19 Treatment

دستورالعمل آمده میان گزارش از مردم در حال تبدیل شده و یا ساخته شده به صبر کردن برای یک مدت زمان طولانی در بیمارستان.

دهلی نو:

در میان گزارش از مردم در حال تبدیل شده و یا ساخته شده به صبر کردن برای یک مدت زمان طولانی در بیمارستان و دولت دهلی نو در روز پنج شنبه صادر شده جدید, روش عملیاتی استاندارد یا SOP برای درمان coronavirus بیماران.

با توجه به قوانین COVID-19 بيمار خواهد آورد به منطقه تریاژ از آمبولانس بدون درخواست برای هر گونه اطلاعات بیشتر. این روند باید در تکمیل 15 دقیقه. پزشکان در تماس باید حضور به بیمار در یک ساعت. غذا و آب باید در دسترس در منطقه انتظار نیز هست.

اگر تخت در دسترس نیست در بیمارستان و سپس از آن خواهد شد به طور کامل مسئولیت بیمارستان به انتقال بیمار به یک دیگر و سپس بیمارستان را ارائه مراقبت های پزشکی به بیمار, قوانین جدید می گویند.

این قوانین همچنین طلسم مراحل را برای بیمارانی که کاهش در متوسط تا بدون علامت دسته بندی جزئیات چگونه آنها باید قرنطینه و مرخص شد.

بیمارستان مقامات باید حفظ, اختصاصی, round-the-clock خط تلفن برای شکایات از بیماران در درمان و یا کیفیت مواد غذایی و دیگر امکانات آن گفت.

قوانین آمد در یک روز زمانی که دولت مرکزی ابراز نگرانی در مورد COVID-19 وضعیت در دهلی به عنوان پایتخت ثبت 1,359 تازه coronavirus موارد است که در این شهر شمارش گذشته 25000-علامت گذاری به عنوان و تعداد مرگ و میر به 650.

یک روز پیش از دهلی نو تا به حال ثبت بالاترین تک-بعد سنبله از 1,513 موارد است.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در روز پنج شنبه گفت: افزایش تعداد COVID موارد بالا مثبت رای و کم تست سطح در بخش هایی از سرمایه های ملی نگران کننده بود.

ریاست نشست آنلاین به بررسی دهلی وضعیت او تاکید کرد که ramping تا تست همراه با تهاجمی نظارت, تماس, ردیابی و دقیق مهار و محیط کنترلی.

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت: دولت تمام تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و حصول اطمینان از امکانات کافی برای COVID-19 بیمارانی که نیاز به مراقبت در بیمارستان.

در یکی دیگر از سفارش در روز پنج شنبه دولت دهلی نو گفت: 56 امکانات خصوصی بودند به کارگردانی رزرو متناسب با تعداد تخت برای COVID-19 بيمار و دیگران از لحاظ اقتصادی ضعیف تر از بخش های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو